Už s námi letělo 4 379 lidí

Specialista na letecké zážitky. Jsme piloti a milujeme létání :))

Zákaznická linka +420 777 920 255 | POUKAZ OBDRŽÍTE DO 5 MINUT

Vyberte si let balónem


Nabídka vyhlídkových letů balónem po celé České republice

Darujte let balónem

Nabízíme vyhlídkové lety balónem z více než 20 lokalit po celé České republice! Nenašli jste lokalitu, ze které byste chtěli letět? Kontaktujte nás pro více informací.

Vyhlídkové lety

Ceny od 3 950 Kč (23 zážitků)


TIP na skvělý dárek Darujte let balónem

Nabídka letů balónem z celé ČR za bezkonkurenční ceny. Vyhlídkový let balónem za 3 950 Kč. Nelétáme megabalóny pro 17 cestujících. Let probíhá v komorní a přátelské atmosféře. Úžasný zážitek a dárek pro vaše blízké. Létáme po celý rok!!! Dárkový poukaz na všechny lety obdržíte do 5 minut.


Pro romantiky ♥: Privátní let balónem

Privátní let balónem pouze pro 2 osoby je tím pravým dárkem pro dva zamilované. Ideální dárek pro novomanžele! Odtsartujte z vašeho oblíbeného místa...


Privátní let pro 4 osoby: Vezměte svoje přátele nebo rodinu na privátní let balónem

Za úžasnou cenu 16 990Kč budete mít celý balón pouze pro sebe. Vy 4 a sympatický a zkušený instruktor, který vás bude letem provázet... Na tento vyhlídkový let balónem budete mít jen ty nejlepší vzpomínky!


Prvoletci: Bezpečnost letu je na prvním místě!

Rádi bychom upozornili vás, kteří poletíte balónem poprvé :) Nebuďte smutní, pokud váš let nevyjde hned na první domluvený termín. Nezlobte se prosím, pokud let bude zrušen i třeba 2 hodiny před, nebo na místě srazu. Záleží nám na vašem zdraví a životech a piloti jsou zcela zodpovědní za to, že let bude proveden zcela bezpečně :) Je spoustu faktorů, které rozhodují o provedení/neprovedení letu (i když se vám zdá, že svítí sluníčko, nemusí to být to pravé počasí pro let balónem:(), proto toto prosím zkuste pochopit a těšte se na další termín :))) Děkujeme, tým Leteckých Zážitků


Informace o balonovém létání - bezpečnost a podmínky letu!

Balony patří mezi nejbezpečnější letadla. Každý balon je samozřejmě pravidelně kontrolován a testován a to vždy po 100 odletěných hodinách nebo každý rok. Před každým letem se navíc provádí předletová prohlídka balonu.

Pro let balonem platí velmi přísné meteorologické podmínky. Balony v letním období mohou létat cca od 6:00 – 9:00 hodin a od 17:00 – 21:00 hodin, v ostatních ročních období se tyto intervaly přibližují poledni. Balonem nelze letět v bouřce, dešti, sněžení ani během dne za termického proudění a v silném větru. Balon lze za normálních okolností provozovat do rychlosti větru cca 14km/h (4m/s), při startu balonu ze zástavby nebo davu lidí se pak tato rychlost snižuje na 4km/h (1,5m/s).

Pilot balonu je vždy zodpovědný za bezpečnost letu a na jeho rozhodnutí závisí úspěšnost letu, proto prosíme, nenaléhejte na piloty, aby letěli a neodkládali váš let na jiný termín. Pokud se, i třeba na poslední chvíli, rozhodne změnit místo startu, nebo dokonce let zrušit, považujte toto rozhodnutí prosím za projev jeho zkušenosti a rozumu než jeho neschopnosti.

Balonem nesmí být z bezpečnostních důvodů přepravovány těhotné ženy, děti mladší 8 let nebo menší než 140cm. Účastníci mladší 15ti let mohou v balonu letět pouze v doprovodu dospělé osoby, která za dítě po celou dobu zodpovídá. Účastníci letu ve věku od 15 – 18 let musí mít písemný souhlas zákonného zástupce.

Pokud klient trpí onemocněním srdce, krevního oběhu, plicním onemocněním či onemocněním pohybového ústrojí, doporučujeme, aby se předem poradil se svým ošetřujícím lékařem, zda-li je pro něj let balonem vhodné absolvovat. Pokud si nejste jistí, zda-li starší člověk např. zvládne do koše vlézt, kontaktujte nás. Účastníci letu balonem s hmotností nad 100kg jsou povinni uvést svoji aktuální hmotnost při rezervaci termínu. Účastník vážící více jak 130kg je povinen nás o této skutečnosti informovat. V takovém případě je pak v daném letu snížena kapacita o jednu osobu. Účastník je povinen před letem zaplatit příplatek 2000Kč za snížení kapacity.

Pokud existuje podezření, že účastník letu balonem před letem požil alkohol, drogy nebo jiné omamné a psychotropní látky, může být z letu vyloučen a letenka mu propadá bez náhrady.Nejprodávanější zážitky a aktuální SLEVY

Pilotujte opravdové letadlo!
Hledíte stále k obloze?
Cena jen 2 550 Kč
Vyhlídkový let Beskydy
To nejkrásnější z Beskyd
Cena 2 890 Kč
Let balónem
Opravdová romantika
Cena 3 950 Kč
Let vrtulníkem
Skvělá cena za takový zážitek
Cena 2 290 Kč
Akrobatický let
Neskutečný adrenalin
Cena od 1 850 Kč
Simulátor letadla ATR
Kapitánem dopravního letadla
Cena 1 960 Kč
Seskok padákem
Zážitek volného pádu
Cena od 3 800 Kč
Pilotem vrtulníku
Řídit skutečný vrtulník?
Cena 7 600 Kč
Univerzální poukaz
Pokud se nemůžete rozhodnout
Cena 100 Kč
Vyhlídkový let Pálava
to nejkrásnější z Moravy
Cena 2 890 Kč
Paragliding tandem
Pro dobrodružné povahy
Cena 2 800 Kč
Pilotem na zkoušku
Z 15 letišť po ČR
Cena od 1 950 Kč

BALONY

Až vysednete z koše, dáte nám zapravdu


Zážitky nemusí být pozitivní, hlavně že jsou silné.
Na rozdíl od potapěčů, nám ještě ve vzduchu nikdo nikdy nezůstal :-)).

Napsali jste nám


Mirka P.: Vyhlídkový let balonem se mi moc líbil, pilot byl sympatický a výhled parádní!!
Jaroslav A.: Let balonem z Karlštejna vyšel přesně podle mých představ, děkuji, že jste mi umožnili takový zážitek. Rád na něj budu vzpomínat.
Martin D.: Kupoval jsem let balonem jako dárek rodičům a moc si to užili.
Kamila V.: Myslela jsem si, že už nepoletím, když mi byl termín dvakrát zrušen, ale nakonec to bylo skvělé, organizačně bez chyby, pilot byl sympaťák a na všechno, co jsme se ptali, nám odpověděl a vše vysvětlil.
Vlaďka U.: Báječnej zážitek let balonem Českým rájem, splněný sen, bez chybičky.
Marek M.: Let balonem jsme si moc užili, přestože jsme museli vstávat asi ve 4 hodiny ráno. Ale to nakonec vůbec nemělo vliv na celý zážitek.
Tereza R.: Děkujeme moc za splněný sen - proletět se balónem a vidět Konopiště z ptačí perspektivy!
Josef D.: Zažili jsme s přítelkyní romantický let balonem a máme z toho zážitek na celý život, bylo to parádní!
Míša L.: Proletět se balonem byl vždycky můj sen. Dostala jsem ho jako dárek od přítele k narozeninám a moc jsem si to užila. Let balonem doporučuji všem!
Pavel D.: Miluji létání a let balonem pro mě byl jeden z mála nesplněných leteckých zážitků. Splnil jsem si ho letem z Českého Krumlova a moc jsem si to užil. Už mě čeká jen let větroněm.
Petra C.: Privátní let balonem pro dva jsme darovali jako svatební dar novomanželům. Moc si to užili, byli nadšení.

Garantujeme vaši 100% spokojenost

Pokud se rozhodnete zážitek vrátit do 30 dnů
od zakoupení, vrátíme vám peníze. Více...

Specialista na Letecké zážitky.cz

Buďte s námi v kontaktu:

Napsali o nás

Impuls    MF Plus    Hospodářské noviny    Svět    Deník    E15    Aeroweb    Týden.cz