Logo Letecké zážitky

Specialista na letecké zážitky. Jsme piloti a milujeme létání :)

Už s námi letělo 27 853 lidí

Zavolejte a poukaz máte do 5 minut! 777 920 255

Obklopte své blízké zážitky! Letecké zážitky nakoupíte jednoduše a bezpečně ONLINE třeba i 24. prosince. Platnost všech poukazů plných 12 měsíců. Garance vrácení peněz až do 23. ledna 2021.

O nás

Jsme piloti a nadšenci do létání, kteří pro Vás od roku 2007 zařizují ty nejlepší letecké zážitky u nás.

Základnu máme na Letišti Praha – Letňany, ale všechna dobrodružství ve vzduchu s námi můžete zažít z více než 30 míst v Česku. Máme vlastní leteckou školu, aerotaxi, létáme letadly po celé Evropě a provozujeme nejčtenější letecký portál. Letectví je nejen naší prací, ale zároveň obrovským koníčkem, proto jsme se rozhodli předat naši radost dál, aby i ostatní letečtí nadšenci mohli prožít to, o čem mnohdy jen snili. A to dalo vzniknout projektu Letecké zážitky.

Proč letět s námi

Zážitky v naší nabídce vybírají aktivní piloti a ti, kteří letectvím opravdu žijí, a to jsou také ti samí lidé, kteří s vámi komunikují a starají se, aby vše vždy proběhlo jak má. Samozřejmě zážitky sami také na vlastní kůži nadšeně testujeme. Létáme, pilotujeme, navštěvujeme simulátory, skáčeme s padákem… Nemusíte tak už složitě pátrat na internetu, kde najít nejlepší vyhlídkový let, či seskok padákem a kde na vás budou milí a kde ne. U nás máte vše pohromadě s garancí kvality a osvědčeného dodavatele.

Jsme tu pro vás!

Potřebujete poradit s výběrem? Velmi rádi Vám budeme nápomocni. Zavolejte, nebo nám napište na e-mail. Poradíme Vám, který ze zážitků je ten nejvhodnější, ať už si k nám jdete splnit svůj sen nebo hledáte nezapomenutelný dárek.

Kdo konkrétně se o vás stará?

Ondřej Bureš
Ondřej Bureš

Ondra se stará o chod a rozvoj projektu Letecké zážitky. Věnuje se marketingu, obchodu a je dvorním šiřitelem dobré nálady :-) Když zrovna někam neletí, tak si o letadlech alespoň čte :-))

Michael Malkus
Michael Malkus

Michael má na starosti péči o naše zákazníky. Pomůže vám zarezervovat termín nebo vybrat ten správný zážitek jako dárek. Lítá ve vzduchu i na silnici, ale samozřejmě vždy podle předpisů :-)

>Bohdan Štěpánek
Bohdan Štěpánek

Bohdan má na starosti plánování všech našich letů a posádek. Z celé firmy ví nejlépe, kde co lítá... :-) Občas mu vypomáhá jeho pes, když zrovna nespí... (ten pes :-))

Katka Perůtková
Katka Perůtková

Katka se věnuje marketingu kolem projektu Letecké zážitky, vládne naším sociálním sítím. Má ráda letadla a tancování. Nechce nám prozradit, co má ráda víc :-))

Vojtěch Novotný
Vojtěch Novotný

Vojta drží naší společnost ve stálém stoupání 10° nad horizont a provádí ji všemi turbulencemi. Největší odměnou jsou pro něj spokojení zákazníci. Rozšiřte jejich řady, pojďte s námi létat :-)

CHCETE PORADIT?

777 920 255

Vánoce se blíží! Už sháníte vánoční dárky? A víte, že si můžete nastavit platnost poukazu až do 24. 12. 2021? Obdarovaný tak najde pod stromečkem poukaz, na jehož uplatnění bude mít skutečně celých 365 dní!


Specialista na Letecké zážitky.cz

garance Garantujeme vaši 100% spokojenost

Pokud se rozhodnete zážitek vrátit do 30 dnů od zakoupení, vrátíme vám peníze. Více...

Buďte s námi v kontaktu:

Facebook logo Instagram logo LinkedIn logo

Napsali o nás

Impuls    MF Plus    Hospodářské noviny    Svět    Deník    E15    Aeroweb    Týden.cz   

© 2009-2020 Mavisys, s.r.o.