Specialista na letecké zážitky. Jsme piloti a milujeme létání :)

Už s námi letělo 4 379 lidí

Zavolejte a poukaz máte do 5 minut! 777 920 255

Vyberte si let balónem

Nabídka vyhlídkových letů balónem po celé České republice. Pár kliknutí a máte v ruce poukaz na nezapomenutelný zážitek. Běžný vyhlídkový let nebo privátní let pro dvě či čtyři osoby po celé republice? Vyberte si!

Darujte let balónem

Nabízíme vyhlídkové lety balónem z více než 20 lokalit po celé České republice! Nenašli jste lokalitu, ze které byste chtěli letět? Kontaktujte nás pro více informací.

Vyhlídkové lety

TIP na skvělý dárek Darujte let balónem

Nabídka letů balónem z celé ČR za bezkonkurenční ceny. Vyhlídkový let balónem za 3 950 Kč. Nelétáme megabalóny pro 17 cestujících. Let probíhá v komorní a přátelské atmosféře. Úžasný zážitek a dárek pro vaše blízké. Létáme po celý rok!!! Dárkový poukaz na všechny lety obdržíte do 5 minut.


Pro romantiky ♥: Privátní let balónem

Privátní let balónem pouze pro 2 osoby je tím pravým dárkem pro dva zamilované. Ideální dárek pro novomanžele! Odtsartujte z vašeho oblíbeného místa...


Privátní let pro 4 osoby: Vezměte svoje přátele nebo rodinu na privátní let balónem

Celý balón budete mít jen pro sebe! Vy 4 a sympatický a zkušený instruktor, který vás bude letem provázet... Na tento vyhlídkový let balónem budete mít jen ty nejlepší vzpomínky!


Prvoletci: Bezpečnost letu je na prvním místě!

Rádi bychom upozornili vás, kteří poletíte balónem poprvé. Nebuďte smutní, pokud Váš let nevyjde hned na první domluvený termín. Nezlobte se prosím, pokud let bude zrušen i třeba 2 hodiny před vzletem nebo na místě srazu. Záleží nám na Vašem zdraví a životech a piloti jsou zcela odpovědní za to, že let bude proveden zcela bezpečně. Je spousta faktorů, které rozhodují o provedení/neprovedení letu (i když svítí sluníčko, nemusí to být to pravé počasí pro let balónem). I toto je součást dobrodružství, které se jmenuje vzduchoplavba.


Informace o balonovém létání - bezpečnost a podmínky letu!

Balony patří mezi nejbezpečnější letadla. Každý balon je samozřejmě pravidelně kontrolován a testován a to vždy po 100 odletěných hodinách nebo každý rok. Před každým letem se navíc provádí předletová prohlídka balonu.

Pro let balonem platí velmi přísné meteorologické podmínky. Balony v letním období mohou létat cca od 6:00 – 9:00 hodin a od 17:00 – 21:00 hodin, v ostatních ročních období se tyto intervaly přibližují poledni. Balonem nelze letět v bouřce, dešti, sněžení ani během dne za termického proudění a v silném větru. Balon lze za normálních okolností provozovat do rychlosti větru cca 14km/h (4m/s), při startu balonu ze zástavby nebo davu lidí se pak tato rychlost snižuje na 4km/h (1,5m/s).

Pilot balonu je vždy zodpovědný za bezpečnost letu a na jeho rozhodnutí závisí úspěšnost letu, proto prosíme, nenaléhejte na piloty, aby letěli a neodkládali váš let na jiný termín. Pokud se, i třeba na poslední chvíli, rozhodne změnit místo startu, nebo dokonce let zrušit, považujte toto rozhodnutí prosím za projev jeho zkušenosti a rozumu než jeho neschopnosti.

Balonem nesmí být z bezpečnostních důvodů přepravovány těhotné ženy, děti mladší 8 let nebo menší než 140cm. Účastníci mladší 15ti let mohou v balonu letět pouze v doprovodu dospělé osoby, která za dítě po celou dobu zodpovídá. Účastníci letu ve věku od 15 – 18 let musí mít písemný souhlas zákonného zástupce.

Pokud klient trpí onemocněním srdce, krevního oběhu, plicním onemocněním či onemocněním pohybového ústrojí, doporučujeme, aby se předem poradil se svým ošetřujícím lékařem, zda-li je pro něj let balonem vhodné absolvovat. Pokud si nejste jistí, zda-li starší člověk např. zvládne do koše vlézt, kontaktujte nás. Účastníci letu balonem s hmotností nad 100kg jsou povinni uvést svoji aktuální hmotnost při rezervaci termínu. Účastník vážící více jak 130kg je povinen nás o této skutečnosti informovat. V takovém případě je pak v daném letu snížena kapacita o jednu osobu. Účastník je povinen před letem zaplatit příplatek 2000Kč za snížení kapacity.

Pokud existuje podezření, že účastník letu balonem před letem požil alkohol, drogy nebo jiné omamné a psychotropní látky, může být z letu vyloučen a letenka mu propadá bez náhrady.

Nejprodávanější zážitky a aktuální SLEVY

Pilotujte opravdové letadlo!
Pilotujte opravdové letadlo!

Hledíte stále k obloze?

Cena jen 3 980 Kč

Vyhlídkový let Beskydy
Vyhlídkový let Beskydy

To nejkrásnější z Beskyd

Cena 2 890 Kč

Card image cap
Let balónem

Opravdová romantika

Cena 3 950 KčSLEVA

Let vrtulníkem
Let vrtulníkem

Skvělá cena za takový zážitek

Cena jen 2 950 Kč

Akrobatický let
Akrobatický let

Neskutečný adrenalin

Cena od 1 850 Kč

Simulátor letadla ATR
Simulátor letadla ATR

Kapitánem dopravního letadla

Cena 1 960 KčSLEVA

Seskok padákem
Seskok padákem

Zážitek volného pádu

Cena od 4 200 Kč

Pilotem vrtulníku
Pilotem vrtulníku

Řídit skutečný vrtulník?

Cena 7 900 Kč

Univerzální poukaz
Univerzální poukaz

Pokud se nemůžete rozhodnout

Cena 2 000 Kč

Vyhlídkový let Pálava
Vyhlídkový let Pálava

To nejkrásnější z Moravy

Cena 2 890 Kč

Paragliding tandem
Paragliding tandem

Pro dobrodružné povahy

Cena od 2 800 Kč

Pilotem na zkoušku
Pilotem na zkoušku

Z 15 letišť po ČR

Cena od 1 950 Kč

BALONY

Až vysednete z koše, dáte nám zapravdu

Zážitky nemusí být pozitivní, hlavně že jsou silné.


Na rozdíl od potapěčů, nám ještě ve vzduchu nikdo nikdy nezůstal :-)).

Napsali jste nám

Mirka P.: Vyhlídkový let balonem se mi moc líbil, pilot byl sympatický a výhled parádní!!


Jaroslav A.: Let balonem z Karlštejna vyšel přesně podle mých představ, děkuji, že jste mi umožnili takový zážitek. Rád na něj budu vzpomínat.


Martin D.: Kupoval jsem let balonem jako dárek rodičům a moc si to užili.


Kamila V.: Myslela jsem si, že už nepoletím, když mi byl termín dvakrát zrušen, ale nakonec to bylo skvělé, organizačně bez chyby, pilot byl sympaťák a na všechno, co jsme se ptali, nám odpověděl a vše vysvětlil.


Vlaďka U.: Báječnej zážitek let balonem Českým rájem, splněný sen, bez chybičky.


Marek M.: Let balonem jsme si moc užili, přestože jsme museli vstávat asi ve 4 hodiny ráno. Ale to nakonec vůbec nemělo vliv na celý zážitek.


Tereza R.: Děkujeme moc za splněný sen - proletět se balónem a vidět Konopiště z ptačí perspektivy!


Josef D.: Zažili jsme s přítelkyní romantický let balonem a máme z toho zážitek na celý život, bylo to parádní!


Míša L.: Proletět se balonem byl vždycky můj sen. Dostala jsem ho jako dárek od přítele k narozeninám a moc jsem si to užila. Let balonem doporučuji všem!


Pavel D.: Miluji létání a let balonem pro mě byl jeden z mála nesplněných leteckých zážitků. Splnil jsem si ho letem z Českého Krumlova a moc jsem si to užil. Už mě čeká jen let větroněm.


Petra C.: Privátní let balonem pro dva jsme darovali jako svatební dar novomanželům. Moc si to užili, byli nadšení.

Doporučujeme vyzkoušet: Akrobatický let Let balónem Simulátor letadla Pilotem na zkoušku Seskok padákem Let vrtulníkem

Specialista na Letecké zážitky.cz

Garantujeme vaši 100% spokojenost

Pokud se rozhodnete zážitek vrátit do 30 dnů od zakoupení, vrátíme vám peníze. Více...

Buďte s námi v kontaktu:

Napsali o nás

Impuls    MF Plus    Hospodářské noviny    Svět    Deník    E15    Aeroweb    Týden.cz   

© 2009-2019 Mavisys, s.r.o.