Něco se bohužel nepovedlo. Zkuste to prosím znovu
Děkujeme za Vaše přihlášení k odběru newsletteru. Potvrzení včetně slevového kódu už míří do Vaší e-mailové schránky.
Výhody s newsletterem
Logo Letecké zážitky

Specialisté na letecké zážitky. Jsme piloti a milujeme létání :)

Už s námi letělo 27 853 lidí

Zavolejte a poukaz máte do 5 minut! 777 920 255

Tipy na vánoční dárky 2021

Vybrali jsme pro vás ty nejlepší vánoční dárky, kterými potěšíte své nejbližší!

Mezi nejoblíbenější vánoční dárky patří bezesporu zážitky. Leteckým zážitkem uděláte radost, na kterou obdarovaný nikdy nezapomene. :) Na každý dárek vám vystavíme dárkový poukaz.

Trocha nervozity, jestli to pod stromečkem trefíte, k Vánocům patří. Abychom Vám výběr trochu ulehčili, nabízíme Vám přehled těch nejprodávanějších a nejoblíbenějších zážitků z každé kategorie, ať už se jedná o zážitky romantické, adrenalinové nebo ty pro nadšence pilotáže.

K tomu můžete volit i z nabídky dárků, které jsou populární u mužů, žen, dědečků i babiček. Byli byste možná překvapeni, jak rády ženy pilotují a kolik mužů dá přednost romantice letu balónem. Pro inspiraci tak stačí kliknout na ikonku níže.

Pokud si volbou vhodného dárku nebudete úplně jistí, neváhejte nám napsat nebo zavolat. Rádi vysvětlíme, jak který zážitek probíhá, a to do nejmenšího detailu, a poradíme, co bude pro obdarovaného z naší zkušenosti nejvhodnější varianta.

Nově mají všechny poukazy platnost celý jeden rok a nadále platí, že má obdarovaný možnost vyměnit zážitek za jakýkoliv jiný z naší nabídky. Také si můžete zdarma posuntou platnost poukazu až do 24. prosince příštího roku, obdarovaný tak bude mít pod stromečkem poukaz platný opravdu celých 365 dní, i když Vy ho koupíte už třeba v listopadu.

Tak neváhejte a pusťte se i Vy do výběru těch pravých dobrodružství pro Vaše blízké. Jakmile bude hotovo, můžete mít poukaz na emailu třeba už do pěti minut od objednání. V parádní dárkové krabičce už za dva pracovní dny!

Objednávat můžete i 24. prosince a pokud zaplatíte online platební kartou, dárkový poukaz máte do 5 minut na emailu! :)

Dárky pro muže Dárky pro ženy Dárky pro babičku/dědečka

Nakupujte bezpečně online! U nás jednoduše vyberete zážitek, zaplatíte kartou a do 5 minut máte poukaz ve svém e-mailu. Vyřešeno!


Specialista na Letecké zážitky.cz

garance Garantujeme vaši 100% spokojenost

Pokud se rozhodnete zážitek vrátit do 30 dnů od zakoupení, vrátíme vám peníze. Více...

Buďte s námi v kontaktu:

Facebook logo Instagram logo LinkedIn logo

Napsali o nás

Impuls    MF Plus    Hospodářské noviny    Svět    Deník    E15    Aeroweb    Týden.cz   

© 2009-2022 Mavisys, s.r.o.