Logo Letecké zážitky

Specialista na letecké zážitky. Jsme piloti a milujeme létání :)

Už s námi letělo 27 853 lidí

Zavolejte a poukaz máte do 5 minut! 777 920 255

Vyhlídkové lety - PRAHA

Hledáte originální zážitek v Praze a nejbližším okolí? Poradíme vám, jak vybrat ten správný vyhlídkový let v Praze, tak, aby to byl pro obdarovaného nezapomenutelný zážitek. Jak fungují vyhlídkové lety v Praze?

Létání je o svobodě, a proto i u nás máte možnost svůj dárek/zážitek upravit podle svých potřeb. Jak doba vyhlídkového letu, tak i trasa, a dokonce i pro kolik osob je vyhlídkový let určený, to všechno se dá vybrat a po koupi i změnit.

Vyhlídkový let jako dárek

Trasu vyhlídkového letu z Prahy není třeba hlásit dopředu při koupi. Stačí, aby nám obdarovaný při objednávce termínu řekl, kam by se rád podíval. Pokud bude cíl vyhlídkového letu z Prahy příliš daleko a jemu nebude stačit čas z poukazu, může si v klidu zaplatit přesně tolik minut, kolik bude na vyhlídkový let potřeba. Je pak i na něm, koho s sebou na vyhlídkový let vezme, limitem je pouze kapacita míst v letadle a váhový limit, který je většinou 240 kg. Pokud obdarovaný dá přednost vyhlídkovému letu vrtulníkem i to lze zařídit.

Dárkový poukaz online do 5 minut při platbě kartou!

Po domluvě termínu už jen stačí dostavit se na letiště s poukazem a občanským průkazem a po krátkém briefingu letíte. Mobily a fotky s sebou, doprovod je možný také a pokud je skupina do pěti osob, můžete se všichni u letadla i vyfotit.

Pro ty, kteří sami nemají nějaký pevný cíl a rádi by „jen“ viděli to nejlepší, jsou skvělou volbou vyhlídkové lety z Prahy s nejoblíbenějšími trasami za výhodnou cenu.

TOP Vyhlídkové lety ve městě PRAHA

Vyhlídkový let Karlštejn 40 minut
Vyhlídkový let Karlštejn 40 minut

To nejkrásnější z okolí Prahy z pohodlí letiště Letňany jen pár minut od metra a to vše za fantastickou cenu. Karlštejn, Velká a Malá Amerika, Průhonice, Zbraslav, meandry Vltavy! Známá místa tak, jak jste je ještě nikdy neviděli!

Let vrtulníkem na ŘÍP
Let vrtulníkem na ŘÍP

Nejdostupnější vyhlídkový let vrtulníkem u nás! Krásná lokalita kousek od Prahy a let kolem bájné hory Říp: Perfektní dárek pro každého, kdo někdy toužil proletět se vrtulníkem!

Let balónem Karlštejn
Let balónem Karlštejn

Vyhlídkový let balónem Karlštejn je opravdu úžasný zážitek, na který jen tak nezapomenete!

Co na Vyhlídkové lety PRAHA říkají ostatní?

Vyhlídkový let letadlem - Praha

Z Prahy můžete letět nejoblíbenější Vyhlídkový let 40 minut na Karlštejn nebo nad hrady a zámky v okolí Prahy, a to letadlem Cessna 172. Z Prahy Letňan létáme i vyhlídkový let nad Prahou, kde se sice neproletíme přímo nad centrem, ale i tak uvidíte velkou část Prahy, tak jak jste je ještě neviděli.

Cessna 172

Vyhlídkový let vrtulníkem - Praha

Vrtulníkem realizujeme například 15minutový Let vrtulníkem na Říp, za fantastickou cenu. Na tento vyhlídkový lety let létaný vícemístným strojem si můžete zakoupit jednomístnou letenku a absolvovat tak parádní vyhlídkový let za cenu, za kterou byste jinak měli jen zlomek podobného zážitku. Na tyto vyhlídkové lety jsou vypsané pevně dané termíny, které vypisujeme na víkend každých čtrnáct dní.

Vyhlídkové lety vrtulníkem létáme moderními vrtulníky Robinson R44 nebo R22.

Pokud si pořídíte individuální let, je už jen na vás jestli poletíte jeden dva, nebo tři a kam to bude? To bude jen a jen na vás!

Vyhlídkový let s řízením

Pilotování – pokud byste rádi vyhlídkový let ještě trochu okořenili, můžete koupit Vyhlídkový let s řízením letadla Praha - Letňany. Na sedadle vedle klienta poletí instruktor, který mu v průběhu vyhlídkového letu na nějaký čas řízení přenechá – perfektní dárek pro tátu, mámu, dědečka nebo akční babičku, kteří tak budou moci vlastnoručně „svézt“ děti nebo vnoučata letadlem!

Vyhlídkový let balónem

Vyhlídkový let balónem je správná volba, pokud dáváte přednost tichu, nebo byste rádi dopřáli někomu neobyčejný zážitek. Nejpopulárnější je Let balónem Karlštejn, ale poblíž Prahy startujeme i z Konopiště nebo Roudnice. Balón letí, kam jej vítr zanese a je také trochu náchylný na počasí a je tak potřeba počítat s tím, že ne vždy vyjde let na první pokus, ale jakmile se let podaří stojí to za to!

K dispozici je i luxusní Let balónem pro dva PRIVAT, kdy letí pouze dva, nebo čtyři klienti a pilot a letci/obdarovaní si užijí let z místa vlastního výběru. Pokud to podmínky dovolí, startujeme klidně ze zahrady!

Odkud létáme vyhlídkové lety z Prahy a okolí

Vyhlídkové lety letadlem realizujeme z  z letiště Praha – Letňany, jen kousek od metra C s vrtulníky z letiště Sazená 30 minut od Prahy na dohled od bájné hory Říp. Balóny startují z Karlštejnu, Roudnice, Konopiště, nebo v případě privátních letů z místa, které si sami vymyslíte. Je potřeba travnatá plocha minimálně 50 x 50 metrů bez překážek a s písemným svolením majitele pozemku.

Kategorie

Doporučujeme vyzkoušet: Akrobatický let Let balónem Simulátor letadla Pilotem na zkoušku Seskok padákem Let vrtulníkem

Specialista na Letecké zážitky.cz

garance Garantujeme vaši 100% spokojenost

Pokud se rozhodnete zážitek vrátit do 30 dnů od zakoupení, vrátíme vám peníze. Více...

Buďte s námi v kontaktu:

Facebook logo Instagram logo LinkedIn logo

Napsali o nás

Impuls    MF Plus    Hospodářské noviny    Svět    Deník    E15    Aeroweb    Týden.cz   

© 2009-2020 Mavisys, s.r.o.