Něco se bohužel nepovedlo. Zkuste to prosím znovu
Děkujeme za Vaše přihlášení k odběru newsletteru. Potvrzení včetně slevového kódu už míří do Vaší e-mailové schránky.
Výhody s newsletterem
Zavolejte a poukaz máte do 5 minut! 777 920 255

Lety balónem

Let balónem je úžasný zážitek a dárek. Vyberte si podle města z nabídky letů z celé České republiky

Pokud hledáte vhodný zážitek nebo dárek, vyhlídkový let balónem je ideální dárek. Dárkový poukaz obdržíte do 5 minut od objednávky.

TOP Lety balónem

Let balónem Plzeň
Let balónem Plzeň

Zažijete pohled na nejkrásnější scenerie v okolí Plzně z koše horkovzdušného balónu.

Vyhlídkový let balónem Benešov
Vyhlídkový let balónem Benešov

Vyhlídkový let balónem s krásnými výhledy na Konopiště. Odlet si můžete vybrat z Benešova nebo nově z krásné České Sibiře!

Let balónem Karlovy Vary
Let balónem Karlovy Vary

Zažijete pohled na nejkrásnější scenerie kolem Karlových Varů z koše horkovzdušného balónu.

Vyberte si místo, odkud chcete realizovat zážitek Lety balónem

Mapka míst, odkud s námi můžete zažít Vyhlídkové lety.

Co na Lety balónem říkají ostatní?


Proč si objednat lety balónem u nás:

Zákaznická linka

Každý den od 9:00 - 17:00 jsou naši dispečeři připraveni na Vaše telefonické a emailové dotazy na lety balónem, na vaše objednávky a potřeby.

Poukaz do 5 minut

Dárkový poukaz na let balónem můžete mít již do pěti minut. Stačí v objednávce zvolit způsob úhrady „platební kartou“ a poukaz na let balónem obdržíte do emailu ihned v elektronické podobě.

Létáme s těmi nejlepšími

Dlouholeté zkušenosti v oboru nám umožňují vybírat jen ty nejlepší partnery s kvalitními službami a přístupem. Při letu balónem tak budete v těch nejlepších rukou ;-)

Krásný dárkový poukaz

Na každý vyhlídkový let balónem Vám vystavíme pěkný dárkový poukaz a vložíme do hezké dárkové krabičky.

Možnost výměny

Pokud se výběrem letu balónem úplně netrefíte, není problém vyměnit poukaz za jiný zážitek z naší nabídky nebo vám obratem vrátíme peníze.

U nás to prostě funguje :-)

Jsme piloti, kterým se létání stalo nejen povoláním, ale zároveň obrovským koníčkem. Dbáme na to, aby jste si let balónem užili a veškeré služby pro vás byly zrealizovány v té nejlepší možné kvalitě.

Vyhlídkový let balónem
Vyhlídkový let balónem

FAQ - aneb na co se nejčastěji ptáte

Bohužel ne, balón letí takovým směrem, jakým fouká vítr.
Existují dva typy košů. Jeden s dvířkami, druhý dvířka nemá, ale v koši jsou dvě díry, které slouží jako stupátka. Bohužel dopředu nedokážeme odhadnout, který koš bude k dispozici ve vámi vybraný termín. Proto obecně platí, že pokud člověk dokáže zvednout nohu do takové výšky, jakoby si chtěl stoupnout na židli, do koše balónu dokáže vlézt. Dále je potřeba, aby vydržel cca tu hodinu stát, v koši nejsou sedátka.
Ano, ale pouze v případě privátního letu balónem – tzn., že balón je pouze pro dvě (nebo 4) osoby a pilota. Balón však nemůže startovat odkudkoliv. Je nutný pevnější povrch (tráva, hřiště), pozemek musí být velikostně minimálně 50x50m bez drátů el. Vedení a vzrostlých stromů, dále je potřeba souhlas majitele pozemku, ze kterého se má startovat.
Rezervace privátního letu doporučujeme zařizovat ideálně měsíc předem.
Termíny pro tyto lety jsou vypisovány průběžně vždy po naplnění předešlých letů. Pro informace o termínech nás prosím kontaktujte. Obecně platí, že v sezoně (cca duben – říjen) je o termíny větší zájem, proto doporučuji termín rezervovat klidně i měsíc dopředu. Samozřejmě však záleží na tom, jak moc jste časově flexibilní.
Z bezpečnostních důvodů nemohou být přepravovány děti mladší 8 let nebo o výšce méně než 140cm. Děti mladší 15 let mohou v balónu letět jen s doprovodem dospělé osoby – každá osoba musí mít svoji letenku. Účastníci od 15 – 18 let musejí mít pro let v balónu písemný souhlas zákonného zástupce.
Pokud účastník váží více, než 130kg, je nám tuto skutečnost potřeba oznámit. V balónu je nutno rezervovat místo jednoho místa dvě. Za toto snížení kapacity balonu je účtován poplatek 2 000Kč, který se platí na místě pilotovi balónu.
V koši balónu není větší zima než na zemi (naopak u hořáku bývá někdy ještě tepleji), oblečte se tedy stejně pohodlně, jako byste šli na procházku do lesa. Doporučujeme pevnou obuv a oblečeni nejlépe tmavší barvy.
Lety balónem probíhají po celý rok s ohledem na příznivé počasí. Balóny létají pouze ráno a večer a to vždy cca hodinu po východu slunce a 1-2 hodiny před západem slunce.
Balon je ze všech letadel nejvíce závislý na meteorologických podmínkách, proto se může stát, že plánovaný termín je nakonec právě kvůli špatným povětrnostním podmínkám zrušen. Ti účastníci, kteří letí hned na první domluvený termín, mají veliké štěstí. Pevně věříme, že i vy budete mít to štěstí! Vy ostatní nezoufejte, poukaz na letecký zážitek vám nepropadne ať poletíte na druhý nebo i pátý pokus! V každém případě z letu balonem zaručujeme zážitek na celý život!

Co dalšího nabízíme:

U nás si můžete dopřát různé druhy nevšedních leteckých zážitků, lety balónem, vyhlídkové lety, seskok padákem, letecký simulátor, nebo si můžete vyzkoušet, jaké to je být pilotem na zkoušku.

Nakupujte bezpečně online! U nás jednoduše vyberete zážitek, zaplatíte kartou a do 5 minut máte poukaz ve svém e-mailu. Vyřešeno!


Specialista na Letecké zážitky.cz

garance Garantujeme vaši 100% spokojenost

Pokud se rozhodnete zážitek vrátit do 30 dnů od zakoupení, vrátíme vám peníze. Více...

Buďte s námi v kontaktu:

Facebook logo Instagram logo LinkedIn logo

Napsali o nás

Impuls    MF Plus    Hospodářské noviny    Svět    Deník    E15    Aeroweb    Týden.cz   

© 2009-2024 Mavisys, s.r.o.