Něco se bohužel nepovedlo. Zkuste to prosím znovu
Děkujeme za Vaše přihlášení k odběru newsletteru. Potvrzení včetně slevového kódu už míří do Vaší e-mailové schránky.
Výhody s newsletterem
Logo Letecké zážitky

Specialisté na letecké zážitky. Jsme piloti a milujeme létání :)

Už s námi letělo 27 853 lidí

Zavolejte a poukaz máte do 5 minut! 777 920 255

Zpět

Letecký zážitek jako vánoční dárek

Splňte nejen klukovské sny!

Letectví patří mezi vysoce atraktivní témata a s jistotou osloví i u vás. Pokud se v nabídce snažíte zorientovat poprvé, možná vás dokonce i překvapí, co vše je možné podniknout a zažít. Letecké zážitky můžete přizpůsobit povaze, časové náročnosti a můžete vyladit i typ dopravního prostředku nebo dosažený stupeň vzrušení.
Můžete klidně zůstat při zemi, nicméně i tak zkouška profesionálního simulátoru otevře vašim blízkým dveře do zakázaného území. Ve věrně vybaveném kokpitu zažijete vše, co musí pilot podstoupit od startu, řízení letu až po přistání. Jakýkoli pohyb letadla přenáší hydraulika, nechybí zvuk ani výhled perfektně zpracovaným obrazem. Zkušený dopravní pilot provede krátkým školením a bude pak dohlížet i nad průběhem letu. 
 
kokpit Airbus A320
 
 

Let skutečným letadlem? Ve vlastní režii!

 
A proč se omezovat jen na simulaci letu, vyzkoušet a zažít můžete i skutečný let. Po předletovém briefingu vás instruktor usadí v ultralehkém letadle a ve výšce vám předá řízení. Veškeré vjemy, změny rychlosti, výšky i směru vychutnáte doslova z první řady.
Romantický dárek pro věčné snílky
Letadla není nutné za každou cenu řídit, můžete se v klidu posadit i na sedačku vzadu a vychutnat si let krajinou. Prohlédněte si známá místa, místa, kde žijete, nebo kde jste vyrostli s nadhledem. Vyhlídkový let vás může zavést doslova kamkoli, i relativně známý okružní výlet nad Karlštejn vás nadchne. Pod vámi se otevře Malá i Velká Amerika, Zbraslav nebo meandry Vltavy a Berounky. Zážitek můžete navíc sdílet společně s rodiči, manželem nebo i dětmi. Atraktivní alternativou k vyhlídkovému letu je také let horkovzdušným balonem. Balón s vámi vystoupá jako nebeský výtah a bude vás unášet společně s větrem. Z koše budete mít neuvěřitelný výhled a s ohledem na to, že lety balonu probíhají těsně po východu slunce nebo hodinu před jeho západem, naskytnou se vám opravdu nezapomenutelné scenerie.
 
Pilotem na zkoušku - klient před letadlem
 

A co trocha adrenalinu?

Nemusí to vůbec být škodolibý nápad! Naopak můžete někoho pošťouchnout, aby se konečně osmělil. Zážitek z volného pádu není pro každého, ale nápor adrenalinu, který se vám rozlije tělem po bezpečném přistání, tomu se jen tak něco nevyrovná. Připoutaní ke zkušenému lektorovi projdete 4 000 metrů pádu v rychlosti až 200 km/h. 
A pokud ani toto není dostatečně vzrušující, pak můžeme nabídku leteckých adrenalinových výletů vystupňovat speciálem. Můžete si vybrat společnost profesionálního pilota, reprezentanta ČR, a s akrobatickým speciálem pročísnout vzduch v kaskádě piruet, volných pádů, back flipů a dalších krkolomných kousků. Letět sestavu, kterou znáte z legendárních RED BULL Air Race. Zkuste vymyslet něco víc?
Letecké zážitky jsou mimořádným dárkem. Prožitek z letu, volného pádu nebo řízení stroje má trvalý efekt a je skoro návykový. Navíc z každého zážitku si domů můžete odnést atraktivní památky v podobě natočeného videa nebo fotografií. Chlubit se originálním dárkem tak můžou vaši blízcí ještě dlouho po akci.
 
Christen Eagle akrobatické letadlo
 
 

Zpět na seznam článků

CHCETE PORADIT?

777 920 255


TIPY NA DÁRKY

Tipy na vánoční dárky
Dárky pro muže
Dárky pro ženy
Dárky pro zamilované
Dárky pro babičku/dědečka


DÁRKOVÝ POUKAZ OBDRŽÍTE DO 5 MINUT

Při objednání máte nožnost si zvolit zaslání dárkového poukazu emailem nebo poštou v krásné dárkové krabičce.

Sháníte dárek a nevíte, co přesně vybrat? Nevadí, využijte možnost darovat univerzální poukaz!


GARANCE 30 DNŮ NA VRÁCENÍ PENĚZ

garance vrácení peněz

Pokud nebudete se svým zážitkem spokojeni, garantujeme vám vrácení peněz.


PŘES 25 TISÍC SPOKOJENÝCH ZÁKAZNÍKŮ

Jsme největší portál na prodej leteckých zážitků v ČR. Máme přes 27 853 spokojených zákazníků.

Rádi byste se dozvěděli něco víc o tom, kdo jsme? Pak pokračujte ve čtení na stránce O nás!


ONLINE PLATBA KARTOU

platby kartou

ZAPLATIT MŮŽETE POUKÁZKAMI

poukázky logo Gallery Beta logo Benefity.cz

Nakupujte bezpečně online! U nás jednoduše vyberete zážitek, zaplatíte kartou a do 5 minut máte poukaz ve svém e-mailu. Vyřešeno!


Specialista na Letecké zážitky.cz

garance Garantujeme vaši 100% spokojenost

Pokud se rozhodnete zážitek vrátit do 30 dnů od zakoupení, vrátíme vám peníze. Více...

Buďte s námi v kontaktu:

Facebook logo Instagram logo LinkedIn logo

Napsali o nás

Impuls    MF Plus    Hospodářské noviny    Svět    Deník    E15    Aeroweb    Týden.cz   

© 2009-2023 Mavisys, s.r.o.