Něco se bohužel nepovedlo. Zkuste to prosím znovu
Děkujeme za Vaše přihlášení k odběru newsletteru. Potvrzení včetně slevového kódu už míří do Vaší e-mailové schránky.
Výhody s newsletterem
Logo Letecké zážitky

Specialisté na letecké zážitky. Jsme piloti a milujeme létání :)

Už s námi letělo 27 853 lidí

Zavolejte a poukaz máte do 5 minut! 777 920 255

Tipy na dárky pro babičku/dědečka

Máte trošku akční babičku/dědečka a nevíte, co by jim udělalo radost? Co takhle letecký zážitek? Vybrali jsme pro vás ty nejlepší tipy na dárky pro prarodiče. Uvidíte, že si zážitek moc užijí, o to se postaráme :)

Vyhlídkový let s řízením letadla

Perfektní letecký zážitek, který může obdarovaný sdílet se svými blízkými a udělat tak radost nejen sobě. Dopřejte svým blízkým možnost vzít třeba svoje potomky/vnoučata na výlet letadlem, který sami odpilotují. Věta ''Pamatuješ, jak tě dědeček svezl letadlem?'' bude patřit ke každé rodinné sešlosti a co teprve, jak pyšní budou potomci, až budou moci ve škole říct, co jejich děda umí. Na tohle se totiž bude dlouho vzpomínat! Můžete se jen tak společně kochat výhledy, jaké jenom letadlo může nabídnout během zážitku Vyhlídkový let s řízením, nebo vyzkoušet co možná nejvíce z pilotáže během zážitku Pilotem na zkoušku 1 účastník + 2 pasažeři. Pojďte si to společně užít!

Simulátory

Kolik znáte lidí, co řídili dopravní letadlo? Není přesně tohle zážitek, který vystoupí z řady a kterým dokážete, že víte, že dědeček ještě nepatří do starého železa? Let v simulátoru dopravního letadla, originální zážitek, který potěší tatínka i dědečka, co se ani takovéto výzvy nezalekne. Každý kapitán navíc potřebuje svůj tým, tak ho v tom nenechejte, a klidně doražte s ním, na většině simulátor je možnost doprovodu třeba až do kabiny. Instruktor bude po celý čas s vámi a letět můžete skoro kamkoli – uvidíte světla New Yorku nebo třeba zkusíte přistát v Hong Kongu... Bezva dárek a super společný zážitek!

Pilotem / pilotkou na zkoušku

Něco originálního, co ji potěší, co překvapí, čím jí ukážete, že pro ní chcete úsměv, jak jen často to půjde... kritéria pro dárek pro maminku nebo babičku, které perfektně naplňuje Vyhlídkový let letadlem nebo Pilotem na zkoušku. Po tomto zážitku se totiž zaručeně usměje pokaždé, když uvidí někde letět letadlo. Let je možný prožít hned v několika českých lokalitách a konkrétní trasu můžete vybírat dokonce sami, ovšem rádi vám s tím pomůžeme.

Nejoblíbenějšími variantami vyhlídkových letů jsou Beskydy, Karlštejn, Pálava.

Vyhlídkový let vrtulníkem

Jestli chcete darovat opravdu speciální až VIP zážitek, máte ho před sebou. Určitě už mnohokrát viděla, ať už v seriálech nebo filmech, že se hlavní hrdinové dopravují vrtulníkem. Je to symbol luxusu, ale přitom je díky nám snadno dostupný. Dejte mamince/babičce takový zážitek, že na něj bude ještě dlooouho vzpomínat. K dispozici jsou jak lety s danou trasou – Vyhlídkový let vrtulníkem na Říp, Vyhlídkový let vrtulníkem na Brněnskou přehradu, tak i možnost letět, kam jen ji srdce ponese! Gábina s Jitkou budou na čtvrtečním kafíčku koukat, až se jim s tím pochlubí. :-)

Nakupujte bezpečně online! U nás jednoduše vyberete zážitek, zaplatíte kartou a do 5 minut máte poukaz ve svém e-mailu. Vyřešeno!


Specialista na Letecké zážitky.cz

garance Garantujeme vaši 100% spokojenost

Pokud se rozhodnete zážitek vrátit do 30 dnů od zakoupení, vrátíme vám peníze. Více...

Buďte s námi v kontaktu:

Facebook logo Instagram logo LinkedIn logo

Napsali o nás

Impuls    MF Plus    Hospodářské noviny    Svět    Deník    E15    Aeroweb    Týden.cz   

© 2009-2023 Mavisys, s.r.o.