Něco se bohužel nepovedlo. Zkuste to prosím znovu
Děkujeme za Vaše přihlášení k odběru newsletteru. Potvrzení včetně slevového kódu už míří do Vaší e-mailové schránky.
Výhody s newsletterem
Logo Letecké zážitky

Specialisté na letecké zážitky. Jsme piloti a milujeme létání :)

Už s námi letělo 27 853 lidí

Zavolejte a poukaz máte do 5 minut! 777 920 255

Tipy na dárky pro muže

Víme, jak je těžké vymýšlet dárky pro muže, a proto jsme vám usnadnili práci a ty nejlepší dárky pro muže jsme našli za vás! Podívejte se na tipy na dárky, kterými svému muži uděláte opravdu radost!

Simulátory

Nadělte dárek, který z kluka udělá chlapa!

Vzít si na povel řízení celého dopravního letadla – úkol, který není pro padavky. Vlastními silami poručit zvládnout start, let i přistání, a to v nejmožnějších i nejnemožnějších podmínkách, to je zkušenost, na kterou s nezapomíná. Instruktor ho samozřejmě ve štychu nenechá a bude pomáhat se všemi těmi čudlíky, páčkami a kroutítky, aby vše dobře dopadlo. Vzlétáme hned z šesti měst v Čechách i na Moravě. V Praze si můžete vyzkoušet let dokonce přímo ve výcvikovém středisku pilotů na Ruzyňském letišti, kde na piloty čeká Pohyblivý simulátor Boeing 737 na Ruzyni.

Pilotem na zkoušku

Už jako malý kluk propadl letectví... Teď, když už je to velký chlap, mu dejte ten nejlepší dárek – možnost stát se alespoň na chvíli pilotem – letadla, nebo klidně i vrtulníku! Na let ovšem bereme velké chlapy už od 16ti let!:-)

Nabízíme individuální lety s instruktorem Pilotem letadla na zkoušku, který bude celou dobu jen váš – vše vysvětlí během 60 minutového briefingu, s letounem odstartuje a na vše dohlédne, až tam někde vysoko v mracích řízení celého stroje předá.

Akrobacie – vojenský letoun

Netradiční zážitek – nezapomenutelný akrobatický let ve vojenském letounu. Už jen při té představě se vám zrychlil tep? Oprávněně. SK-61 Bulldog i Slingsby jsou ve vojenském světě dobře známé – během výcviku na nich létali mnozí piloti stíhacích letounů. Ideální dárek pro muže se srdcem dobrodruha, a to i pro odvážné od 10ti let!

Nakupujte bezpečně online! U nás jednoduše vyberete zážitek, zaplatíte kartou a do 5 minut máte poukaz ve svém e-mailu. Vyřešeno!


Specialista na Letecké zážitky.cz

garance Garantujeme vaši 100% spokojenost

Pokud se rozhodnete zážitek vrátit do 30 dnů od zakoupení, vrátíme vám peníze. Více...

Buďte s námi v kontaktu:

Facebook logo Instagram logo LinkedIn logo

Napsali o nás

Impuls    MF Plus    Hospodářské noviny    Svět    Deník    E15    Aeroweb    Týden.cz   

© 2009-2023 Mavisys, s.r.o.