Něco se bohužel nepovedlo. Zkuste to prosím znovu
Děkujeme za Vaše přihlášení k odběru newsletteru. Potvrzení včetně slevového kódu už míří do Vaší e-mailové schránky.
Výhody s newsletterem
Zavolejte a poukaz máte do 5 minut! 777 920 255

Tipy na dárky pro zamilované

Vymýšlíte svatební dar nebo nevíte, čím potěšit zamilovaný pár? Vybrali jsme pro vás čtyři nejoblíbenější romantické zážitky. Tandemový seskok jistě potěší páry milující pořádný adrenalin.

Vyhlídkový let

Vzlétněte do oblak a užijte si společně výhledy na krásnou českou krajinu. O hladký průběh letu se postará Váš zkušený soukromý pilot a vy se můžete jen nechat unášet báječnou atmosférou a užívat si let plnými doušky. Trasu si můžete zvolit sami a s jejím výběrem vám samozřejmě pomůžeme. Romantický let letadlem pro 2 zamilované je super dárek, kterým můžete překvapit svou milou/milého.

Startujeme z letišť několika měst, jen vybrat... :-)

Let balonem

Vyhlídkový let balónem je asi nejromantičtější zážitek ve vzduchu. Zastaví se čas a vy si prostě plujete, v klidu s větrem. Atmosféru podpoří i fakt, že vzlétáme s východem nebo západem slunce, takže vše co vidíte, je zlatem zalitá scenérie. I proto se ale může stát, že budeme muset s termínem manipulovat – to protože chceme zajistit stoprocentně klidný průběh letu a jen ty nejlepší vzpomínky.
Dopřejte si tenhle nevšední zážitek a dárek, na který ani jeden nezapomenete.

Větrný tunel

Fandíte s partnerem/partnerkou adrenalinovým sportům? Hurá do tunelu! Skvělá akční zábava, kterou si ve dvou maximálně užijete. Přijďte se společně vyřádit, máte naprostou volnost. 1,5minutový let v tunelu je asi jako tandemový skok z 4000m, a ten pocit si můžete dát klidně i 6x za sebou. Během hodinového briefingu vás na Volný pád ve větrném tunelu skvěle připraví, takže do tunelu vstoupíte sebejistě a prostě si to užijete.

Nezapomenutelný dárek, který si budete určitě chtít nadělit znovu i bez Vánoc – je to totiž dost návykové.

Nakupujte bezpečně online! U nás jednoduše vyberete zážitek, zaplatíte kartou a do 5 minut máte poukaz ve svém e-mailu. Vyřešeno!


Specialista na Letecké zážitky.cz

garance Garantujeme vaši 100% spokojenost

Pokud se rozhodnete zážitek vrátit do 30 dnů od zakoupení, vrátíme vám peníze. Více...

Buďte s námi v kontaktu:

Facebook logo Instagram logo LinkedIn logo

Napsali o nás

Impuls    MF Plus    Hospodářské noviny    Svět    Deník    E15    Aeroweb    Týden.cz   

© 2009-2024 Mavisys, s.r.o.