Něco se bohužel nepovedlo. Zkuste to prosím znovu
Děkujeme za Vaše přihlášení k odběru newsletteru. Potvrzení včetně slevového kódu už míří do Vaší e-mailové schránky.
Výhody s newsletterem
Logo Letecké zážitky

Specialisté na letecké zážitky. Jsme piloti a milujeme létání :)

Už s námi letělo 27 853 lidí

Zavolejte a poukaz máte do 5 minut! 777 920 255

Tipy na dárky pro ženy

Vybrat dárek pro ženu? Zdá se vám to nemožné? Vytipovali jsme pro vás letecké zážitky, které si ženy nejvíce pochvalují. Tak se inspirujte a vyberte pro ni ten pravý letecký zážitek!

Let balónem

Už jste se rozplývali nad těmi snovými fotografiemi scenérií s balónem plovoucím po obloze při západu slunce... Podobný zážitek můžete darovat i vy! Každou ženu, co se ráda pouští do netradičních zážitků, takový originální dárek dostane. Vzlétáme nad několik českých měst a dopřejete si tak výhledy třeba na Karlštejn nebo na pálavskou krajinu. A protože koš je dost veliký, můžete letět i ve dvou a sdílet společně tu romantickou atmosféru. Přízeň počasí je ale důležitý faktor, nad kterým nemůžeme mávnout rukou. Proto se může stát, že budeme muset s termínem ještě hýbat – ale o to lepší průběh zážitku Vyhlídkový let balónem vám můžeme zaručit. :-)

Pilotkou na zkoušku

To, že dámy do kokpitu patří, už se dávno bere jako samozřejmost. Řekněte sami, jména jako Amelie Erhartová, Amy Johnsonová nebo Raymonde de Laroche jsou vám nejspíš minimálně povědomá. A ten pocit, který má každá z našich klientek, když usedne za knipl a stroj zkrotí vlastníma rukama – není divu, že je pilotek čím dál tím víc.

Možnost užít si ten pocit, je skvělou příležitostí ukázat, že své polovičce věříte, že si se vším poradí. Všechno ohledně zážitku Pilotem letadla na zkoušku vysvětlí jeden z našich šikovných instruktorů a na celý průběh letu dohlédne, takže žádné strachy a vzhůru do vzduchu!

Seskok padákem

Co takhle dopřát vaší dobrodružné mamince, neohrožené kamarádce, podnikavé tetě nebo snad akční babičce možnost, odskočit si od každodenní rutiny? Tandemový seskok padákem je pro takovou ženu dárek, se kterým zabodujete. No a za to všechno, co zvládá celý rok, ať už žije kariérou, školou nebo vnoučaty, si to zaslouží, co myslíte? :-) Tandemový seskok padákem provádějí pouze certifikovaní instruktoři a každý náš klient i klientka jsou tak v těch nejlepších rukách.

Nakupujte bezpečně online! U nás jednoduše vyberete zážitek, zaplatíte kartou a do 5 minut máte poukaz ve svém e-mailu. Vyřešeno!


Specialista na Letecké zážitky.cz

garance Garantujeme vaši 100% spokojenost

Pokud se rozhodnete zážitek vrátit do 30 dnů od zakoupení, vrátíme vám peníze. Více...

Buďte s námi v kontaktu:

Facebook logo Instagram logo LinkedIn logo

Napsali o nás

Impuls    MF Plus    Hospodářské noviny    Svět    Deník    E15    Aeroweb    Týden.cz   

© 2009-2023 Mavisys, s.r.o.