Něco se bohužel nepovedlo. Zkuste to prosím znovu
Děkujeme za Vaše přihlášení k odběru newsletteru. Potvrzení včetně slevového kódu už míří do Vaší e-mailové schránky.
Výhody s newsletterem
Logo Letecké zážitky

Specialisté na letecké zážitky. Jsme piloti a milujeme létání :)

Už s námi letělo 27 853 lidí

Zavolejte a poukaz máte do 5 minut! 777 920 255

Garance spokojenosti

Proč nakoupit zrovna u nás?

Protože to u nás jednoduše funguje. Objednáte poukaz, provedete rezervaci termínu a letíte. Realizovali jsme již takto lety pro více než 3 000 zákazníků. Měsíčně zabezpečujeme přibližně 100 letů.

Nákupem u nás se vyhnete výběru neseriozního poskytovatele zážitků. Je jich hodně a dlouho by vám trvalo si je všechny ověřit. Toto jsme už udělali za vás.

Nákupem u nás se tohoto rizika vyvarujete. Některé lákavé nabídky poskytovatelů zážitků občas končí tak, že se obdarovaný už nikdy na nikoho nedovolá :-(

Garantujeme vám, že v případě, kdy poskytovatel zážitku vám nebude schopen službu zabezpečit v domluveném rozsahu, o peníze takto nepřijdete. V totmo případě vám obratem vrátíme peníze.

Sami jsme profesionální piloti, a proto víme, které zážitky opravdu stojí zato a kdo konkrétně za nimi stojí. Prioritou pro nás je, abyste byli naprosto spokojeni.

30 dnů garance vrácení peněz

Pokud se za jakéhokoliv důvodu rozhodnete zážitek nevyužít, do 30 dnů nám prosím tuto skutečnost oznamte a vrátíme vám peníze v plné výši.

Výměna zážitku za jiný je ZDARMA

Pokud byste se přesto netrefili, nebo si rozmysleli výběr, máte možnost zážitek zdarma vyměnit za jakýkoliv jiný z naší nabídky. Nemusíte se tedy obávat, pokud někomu vyberete dárek a on z něj nebude 100 % nadšený, stačí se ozvat a třeba místo letadla, zařídíme vrtulník a vykouzlíme ten správný úsměv na tváři =). Jediné, co pro to musíte udělat, je napsat nám email na rezervace@leteckezazitky.cz nebo nám zavolat na tel.: +420 777 920 255 a my již vše zařídíme.

Váháte, který zážitek je nejlepší zvolit? Využijte univerzální poukaz

Prohlížíte si naší nabídku a přemýšlíte, co bude tím pravým dárkem? Nemůžete se rozhodnout? Nevadí, využijte univerzálního dárkového poukazu. Vyberete, v jaké hodnotě chcete zážitek zakoupit a předáte obdarovanému. Obdarovaný si pak sám zvolí, co je pro něj tím nejlepším dárkem.

Platnost dárkových certifikátů je 12 měsíců

Pokud vám dárkový poukaz propadl, kontaktujte nás prosím a společně vymyslíme možnosti prodloužení 🙂

CHCETE PORADIT?

777 920 255

Nakupujte bezpečně online! U nás jednoduše vyberete zážitek, zaplatíte kartou a do 5 minut máte poukaz ve svém e-mailu. Vyřešeno!


Specialista na Letecké zážitky.cz

garance Garantujeme vaši 100% spokojenost

Pokud se rozhodnete zážitek vrátit do 30 dnů od zakoupení, vrátíme vám peníze. Více...

Buďte s námi v kontaktu:

Facebook logo Instagram logo LinkedIn logo

Napsali o nás

Impuls    MF Plus    Hospodářské noviny    Svět    Deník    E15    Aeroweb    Týden.cz   

© 2009-2024 Mavisys, s.r.o.