Něco se bohužel nepovedlo. Zkuste to prosím znovu
Děkujeme za Vaše přihlášení k odběru newsletteru. Potvrzení včetně slevového kódu už míří do Vaší e-mailové schránky.
Výhody s newsletterem
Zavolejte a poukaz máte do 5 minut! 777 920 255

Lety letadlem

Vyberte si ze zážitků, které létáme s letadly

TOP Lety letadlem

Vyhlídkový let Karlštejn 40 minut
Vyhlídkový let Karlštejn 40 minut

To nejkrásnější z okolí Prahy z pohodlí letiště Letňany jen pár minut od metra a to vše za fantastickou cenu. Karlštejn, Velká a Malá Amerika, Průhonice, meandry Vltavy!

Vyzkoušejte si být pilotem letadla Praha
Vyzkoušejte si být pilotem letadla Praha

Sníte o tom být pilotem? Přijďte si vyzkoušet řídit nejmodernější UL letadla současnosti.

Akrobatický let letadlem Benešov
Akrobatický let letadlem Benešov

Hledáte největší adrenalinový zážitek v okolí Benešova? Vyzkoušejte akrobatický let letadlem!

Co na Lety letadlem říkají ostatní?


Nově létáme i vyhlídkové lety na větroních v Příbrami!

Vyhlídkový let větroněm ocení zejména příznivci ticha, klidu a krásného výhledu na krajinu. Plachtíte si jen za zvuku svištících křídel a užíváte si tu pohodu :-) Pokud máte dostatek odvahy, můžete si větroně vyzkoušet i pilotovat! Vyhlídkové lety větroněm se konají na letišti v Příbrami.

Vyhlídkový let letadlem je skvělý zážitek například pro celou rodinu na víkendové odpoledne

Zvolíte si trasu letu a poletíme se podívat na nejkrásnější místa z ptačí perspektivy. Vyhlídkové lety letadly se létají přibližně ve výšce 300 - 500 metrů nad zemí. Z této výšky si nejlépe vychutnáte krajinu pod sebou. Vyhlídkový let je ten nejlepší dárek pro všechny, kteří stále vzhlížejí k oblakům a závidí ptákům jejich svobodný pohyb vzduchem. Vyhlídkové lety letadlem létáme až ze 14 letišť po celé ČR.

Pilotem letadla na zkoušku jako dárek

Splňte si sen a usedněte do kokpitu skutečného letadla při opravdovém letu. Vyzkoušíte si řídit letadlo a dozvíte se více o náročném povolání pilotů letadel. Pilotem letadla na zkoušku je dle spokojených účastníků ten nejlepší zážitek, který můžete s letadlem zažít. Zážitek pilotem letadla na zkoušku je ideální jako dárek pro někoho, kdo miluje letadla a létání! Uvidíte, že výběrem zážitku pilotování letadla neuděláte chybu a obdarovaný bude spokojený.

Adrenalin a zase adrenalin. To je akrobatický let letadlem

Tak jen pár čísel. Rychlost 350 km/h. Přetížení +6G a -4G. Výška 500 metrů nad zemí. Pokud vám tato čísla zatím nic neříkají, ještě jste asi nevyzkoušeli akrobatický let. Doporučujeme jen pro silné povahy nebo naprosté šílence. A že nás je :-)) Akrobatický let můžete absolvovat na letišti v Roudnici nad Labem, na letišti v Karlových Varech, na letišti v Benešově, v Moravské Třebové nebo v Brně. Adrenalinové lety letadlem si pak můžete vyzkoušet na letišti v Chebu nebo přímo na letišti Praze - Letňanech.

Letecký výlet letadlem nad rakouské Alpy

S malými letadly létáme také po Evropě. Nejatraktivnější let podle našich zákazníku je celodenní vyhlídkový let nad Alpy. Pro letecké nadšence pak pořádáme výlet do největšího leteckého muzea v Německu.

Pilotní průkaz jako dárek, na který se nezapomíná

Bylo by krásné, pokud víte o někom, kdo chce vlastnit pilotní průkaz na letadlo, mu darovat celý výcvik pilota jako dárek. Bohužel nás většinou od takového střeštěného nápadu odradí vysoká cena za letové hodiny, které je potřeba nalétat. Výcvik na malé UL letadlo stojí přibližně 70.000 Kč, na velká letadla (vícemístné Cessny, Pipery) pak kolem 190 000 Kč.

Tato situace má ale řešení. Připravili jsme pro vás startovní balíčky pro zájemce o pilotní průkaz, které zahrnují pouze část letových hodin, a proto nejsou tak nákladné a dají se jednoduše darovat. Obdarovaný se pak sám rozhodne, jestli chce ve výcviku dále pokračovat nebo si to užije jako skvělou zkušenost.

Kategorie

Nakupujte bezpečně online! U nás jednoduše vyberete zážitek, zaplatíte kartou a do 5 minut máte poukaz ve svém e-mailu. Vyřešeno!


Specialista na Letecké zážitky.cz

garance Garantujeme vaši 100% spokojenost

Pokud se rozhodnete zážitek vrátit do 30 dnů od zakoupení, vrátíme vám peníze. Více...

Buďte s námi v kontaktu:

Facebook logo Instagram logo LinkedIn logo

Napsali o nás

Impuls    MF Plus    Hospodářské noviny    Svět    Deník    E15    Aeroweb    Týden.cz   

© 2009-2024 Mavisys, s.r.o.