Něco se bohužel nepovedlo. Zkuste to prosím znovu
Děkujeme za Vaše přihlášení k odběru newsletteru. Potvrzení včetně slevového kódu už míří do Vaší e-mailové schránky.
Výhody s newsletterem
Logo Letecké zážitky

Specialisté na letecké zážitky. Jsme piloti a milujeme létání :)

Už s námi letělo 27 853 lidí

Zavolejte a poukaz máte do 5 minut! 777 920 255

O nás

Jsme piloti a nadšenci do létání, kteří pro Vás od roku 2007 zařizují ty nejlepší letecké zážitky u nás.

Základnu máme na Letišti Praha – Letňany, ale všechna dobrodružství ve vzduchu s námi můžete zažít z více než 30 míst v Česku. Máme vlastní leteckou školu, aerotaxi, létáme letadly po celé Evropě a provozujeme nejčtenější letecký portál. Letectví je nejen naší prací, ale zároveň obrovským koníčkem, proto jsme se rozhodli předat naši radost dál, aby i ostatní letečtí nadšenci mohli prožít to, o čem mnohdy jen snili. A to dalo vzniknout projektu Letecké zážitky.

Proč letět s námi

Zážitky v naší nabídce vybírají aktivní piloti a ti, kteří letectvím opravdu žijí, a to jsou také ti samí lidé, kteří s vámi komunikují a starají se, aby vše vždy proběhlo jak má. Samozřejmě zážitky sami také na vlastní kůži nadšeně testujeme. Létáme, pilotujeme, navštěvujeme simulátory, skáčeme s padákem… Nemusíte tak už složitě pátrat na internetu, kde najít nejlepší vyhlídkový let, či seskok padákem a kde na vás budou milí a kde ne. U nás máte vše pohromadě s garancí kvality a osvědčeného dodavatele.

Jsme tu pro vás!

Potřebujete poradit s výběrem? Velmi rádi Vám budeme nápomocni. Zavolejte, nebo nám napište na e-mail. Poradíme Vám, který ze zážitků je ten nejvhodnější, ať už si k nám jdete splnit svůj sen nebo hledáte nezapomenutelný dárek.

Kdo konkrétně se o vás stará?

Magdalena Krákorová
Magdalena Krákorová

Magdalena má na starosti péči o naše zákazníky. Pomůže vám zarezervovat termín nebo vybrat ten správný zážitek jako dárek. Lítá ve vzduchu i na silnici, ale samozřejmě vždy podle předpisů :-)

Ondřej Bureš
Robin Mahdal

Robin má na starosti plánování všech našich letů a posádek. Z celé firmy ví nejlépe, kde co lítá... Občas mu vypomáhá jeho pes, když zrovna nespí... (ten pes :-))

Nikola Bínová
Nikola Bínová

Nikola se u nás stará o veškeré dění v kanceláři i kolem ní. Bez ní bychom neměli uklizeno ve fakturách, krabičky na poukazy nebo všechny oblíbené dobroty a limonády, kterými nám zpříjemňuje práci.

>Bohdan Štěpánek
Bohdan Štěpánek

Bohdan se stará o chod a rozvoj projektu Letecké zážitky. Věnuje se obchodu, marketingu a je dvorním šiřitelem dobré nálady. Když zrovna někam neletí, tak si o letadlech alespoň čte :-)

Katka Perůtková
Katka Perůtková

Katka se věnuje marketingu kolem projektu Letecké zážitky, vládne naším sociálním sítím. Má ráda letadla a tancování. Nechce nám prozradit, co má ráda víc :-))

Vojtěch Novotný
Vojtěch Novotný

Vojta drží naší společnost ve stálém stoupání 10° nad horizont a provádí ji všemi turbulencemi. Největší odměnou jsou pro něj spokojení zákazníci. Rozšiřte jejich řady, pojďte s námi létat :-)

CHCETE PORADIT?

777 920 255

Nakupujte bezpečně online! U nás jednoduše vyberete zážitek, zaplatíte kartou a do 5 minut máte poukaz ve svém e-mailu. Vyřešeno!


Specialista na Letecké zážitky.cz

garance Garantujeme vaši 100% spokojenost

Pokud se rozhodnete zážitek vrátit do 30 dnů od zakoupení, vrátíme vám peníze. Více...

Buďte s námi v kontaktu:

Facebook logo Instagram logo LinkedIn logo

Napsali o nás

Impuls    MF Plus    Hospodářské noviny    Svět    Deník    E15    Aeroweb    Týden.cz   

© 2009-2023 Mavisys, s.r.o.