Něco se bohužel nepovedlo. Zkuste to prosím znovu
Děkujeme za Vaše přihlášení k odběru newsletteru. Potvrzení včetně slevového kódu už míří do Vaší e-mailové schránky.
Výhody s newsletterem
Zavolejte a poukaz máte do 5 minut! 777 920 255

Lety vrtulníky

Vyhlídkový let vrtulníkem se dá přirovnat….jedině k vyhlídkovému letu vrtulníkem. U nás můžete zažít vyhlídkový let vrtulníkem v mnoha podobách. Dostupný vyhlídkový let nad Říp nebo Brněnskou přehradu. Luxusní vyhlídkový let kam jen si budete přát a pozor, vrtulník si můžete zkusit i pilotovat. Stačí zvolit pilotem vrtulníku na zkoušku a zažít, jaké to je ovládnout tento výjimečný stroj!

TOP Lety vrtulníky

Let vrtulníkem nad Brněnskou přehradou
Let vrtulníkem nad Brněnskou přehradou

Zažijete jedinečný vyhlídkový let vrtulníkem nad Brněnskou přehradou!

Pilotem vrtulníku na zkoušku pro 1 osobu Brno
Pilotem vrtulníku na zkoušku pro 1 osobu Brno

Pilotem vrtulníku na zkoušku - je to opravdu skvělý zážitek.

Simulátor vrtulníku Eurocopter AS 355
Simulátor vrtulníku Eurocopter AS 355

Vyzkoušejte nejnovější plně certifikovaný simulátor vrtulníku u nás a poznejte o čem létání s vrtulníky je!!!

Co na Lety vrtulníky říkají ostatní?


Vyhlídkové lety vrtulníkem

Můžete si vybrat z nejhezších tras, které jsme připravili nebo si naplánovat trasu vlastní. Vyhlídkový let vrtulníkem je zcela něco jiného, než jste mohli zažít třeba s letadlem. Vrtulník může přistávat a vzlétat kolmo vzhůru jako nebeský výtah. Za letu je možné se zastavit a prohlédnout si jakýkoliv objekt zájmu v klidu a různé výšky. Pokud jste možnosti helikoptéry ještě nikdy nevyzkoušeli, pojďte do toho. Stojí to opravdu zato. Vyhlídkové lety vrtulníkem můžete letět z letiště Sazená, které je kousek od Prahy, Hradce Králové, Brna nebo Mladé Boleslavi nebo Roudnice nad Labem .


SIMULÁTORY VRTULNÍKŮ

Pohyblivý simulátor vrtulníku Schweizer 269c a pohyblivý simulátor vrtulníku CH7 Kompress

Pokud si netroufáte do skutečného vrtulníku, vyzkoušejte si nejprve let na pohyblivém simulátoru Schweizer 269c nebo na pohyblivém simulátoru vrtulníku CH7 Kompress a pak vám už nic nebude bránit vrhnout se do opravdového stroje.


Pilotem vrtulníku na zkoušku

Splněný sen mnoha kluků je nyní na dosah. U tohoto zážitku se stanete skutečným pilotem vrtulníku a vyzkoušíte si, jaké to je pilotovat helikoptéru. Dozvíte se také mnoho zajímavých informací, které musí každý vrtulníkový pilot znát. Není už mnoho lepších dárků pro chlapa než je tento :-) Pilotem na zkoušku vrtulníku můžete absolvovat na letišti Sazená, které je kousek od Prahy, Hradce Králové, Brna nebo Mladé Boleslavi, či Roudnici nad Labem . Pilotovat můžete buď dvoumístný vrtulník Robinson R22 nebo čtyřmístný vrtulník Robinson R44.


Pro adrenalinové nadšence je ideální adrenalinový let vrtulníkem!

Obyčejný vyhlídkový let vrtulníkem vám připadá moc nudný? Pak ta správná volba pro vás je adrenalinový let vrtulníkem. Tento let létáme na letišti v Sazené, pár kilometrů od Prahy, moderním vrtulníkem Robinson R44.Při tomto adrenalinovém letu uvidíte, co všechno dokáže vrtulník.


Romantický let vrtulníkem pro 2 zamilované

Romantické lety ať už letadlem nebo vrtulníkem patří mezi velmi oblíbené zážitky. Romantické lety jsou vhodným darem například pro novomanžele jako svatební dar, nebo jakýkoliv zamilovaný pár, který si chce snést modré z nebe :) Nejednou jsme zažili během letu žádost o ruku :) a i na to jsou naši piloti připravení! Jsme rádi, že můžeme být součástí takových velkých věcí, jako je právě žádost o ruku. Romantický let vrtulníkem pořádáme na letišti Sazená, Hradec Králové, Mladá Boleslav , Brno - Tuřany nebo Roudnice nad Labem.

Kategorie

Nakupujte bezpečně online! U nás jednoduše vyberete zážitek, zaplatíte kartou a do 5 minut máte poukaz ve svém e-mailu. Vyřešeno!


Specialista na Letecké zážitky.cz

garance Garantujeme vaši 100% spokojenost

Pokud se rozhodnete zážitek vrátit do 30 dnů od zakoupení, vrátíme vám peníze. Více...

Buďte s námi v kontaktu:

Facebook logo Instagram logo LinkedIn logo

Napsali o nás

Impuls    MF Plus    Hospodářské noviny    Svět    Deník    E15    Aeroweb    Týden.cz   

© 2009-2024 Mavisys, s.r.o.