Už s námi letělo 4 379 lidí

Specialista na letecké zážitky. Jsme piloti a milujeme létání :))

Zákaznická linka +420 777 920 255 | POUKAZ OBDRŽÍTE DO 5 MINUT

Lety letadlem


Vyberte si ze zážitků, které létáme s letadly

Vyhlídkové lety

Ceny od 2 800 Kč (60 zážitků)

Pilotem na zkoušku

Ceny od 1 950 Kč (27 zážitků)

Akrobatický let

Ceny od 1 850 Kč (8 zážitků)

Letecké simulátory

Ceny od 1 650 Kč (12 zážitků)

Pilotní průkaz

Ceny od 9 830 Kč (4 zážitky)

Letecký výlet po Evropě

Ceny od 16 850 Kč (2 zážitky)


Nově létáme i vyhlídkové lety na větroních v Příbrami!

Vyhlídkový let větroněm ocení zejména příznivci ticha, klidu a krásného výhledu na krajinu. Plachtíte si jen za zvuku svištících křídel a užíváte si tu pohodu :-) Pokud máte dostatek odvahy, můžete si větroně vyzkoušet i pilotovat! Vyhlídkové lety větroněm se konají na letišti v Příbrami.

Vyhlídkový let letadlem je skvělý zážitek například pro celou rodinu na víkendové odpoledne

Zvolíte si trasu letu a poletíme se podívat na nejkrásnější místa z ptačí perspektivy. Vyhlídkové lety letadly se létají přibližně ve výšce 300 - 500 metrů nad zemí. Z této výšky si nejlépe vychutnáte krajinu pod sebou. Vyhlídkový let je ten nejlepší dárek pro všechny, kteří stále vzhlížejí k oblakům a závidí ptákům jejich svobodný pohyb vzduchem. Vyhlídkové lety letadlem létáme až ze 14 letišť po celé ČR.

Pilotem letadla na zkoušku jako dárek

Splňte si sen a usedněte do kokpitu skutečného letadla při opravdovém letu. Vyzkoušíte si řídit letadlo a dozvíte se více o náročném povolání pilotů letadel. Pilotem letadla na zkoušku je dle spokojených účastníků ten nejlepší zážitek, který můžete s letadlem zažít. Zážitek pilotem letadla na zkoušku je ideální jako dárek pro někoho, kdo miluje letadla a létání! Uvidíte, že výběrem zážitku pilotování letadla neuděláte chybu a obdarovaný bude spokojený.

Adrenalin a zase adrenalin. To je akrobatický let letadlem

Tak jen pár čísel. Rychlost 350 km/h. Přetížení +6G a -4G. Výška 500 metrů nad zemí. Pokud vám tato čísla zatím nic neříkají, ještě jste asi nevyzkoušeli akrobatický let. Doporučujeme jen pro silné povahy nebo naprosté šílence. A že nás je :-)) Akrobatický let můžete absolvovat na letišti v Roudnici nad Labem, na letišti v Karlových Varech, na letišti v Benešově, v Moravské Třebové nebo v Brně. Adrenalinové lety letadlem si pak můžete vyzkoušet na letišti v Chebu nebo přímo na letišti Praze - Letňanech.

Letecký výlet letadlem nad rakouské Alpy

S malými letadly létáme také po Evropě. Nejatraktivnější let podle našich zákazníku je celodenní vyhlídkový let nad Alpy. Pro letecké nadšence pak pořádáme výlet do největšího leteckého muzea v Německu.

Pilotní průkaz jako dárek, na který se nezapomíná

Bylo by krásné, pokud víte o někom, kdo chce vlastnit pilotní průkaz na letadlo, mu darovat celý výcvik pilota jako dárek. Bohužel nás většinou od takového střeštěného nápadu odradí vysoká cena za letové hodiny, které je potřeba nalétat. Výcvik na malé UL letadlo stojí přibližně 70.000 Kč, na velká letadla (vícemístné Cessny, Pipery) pak kolem 190 000 Kč.

Tato situace má ale řešení. Připravili jsme pro vás startovní balíčky pro zájemce o pilotní průkaz, které zahrnují pouze část letových hodin, a proto nejsou tak nákladné a dají se jednoduše darovat. Obdarovaný se pak sám rozhodne, jestli chce ve výcviku dále pokračovat nebo si to užije jako skvělou zkušenost.Aktuálně nejprodávanější zážitkové dárky

Simulátor letadla
Řízení dopravního letadla
Cena 1 960 Kč
Pilotní průkaz
Splňte někomu dneska sen!
Cena 9 900 Kč
Tandemový seskok
Skvělá cena
Cena 3 800 Kč
Pilotem na zkoušku
Nejprodávanější akce
Cena 4 600 Kč

Řízení UL letadla
Hledíte stále k obloze?
Cena 1 590 Kč
Vyhlídkový let Praha
Nejžádanější trasa letu
Cena 1 990 Kč
Let balónem Karlštejn
Opravdová romantika
Cena 4 200 Kč
Co umí vrtulník
Adrenalinový zážitek
Cena 2 950 Kč

Akrobatická sestava
s reprezentantem ČR
Cena 8 600 Kč
Letecké katastrofy
Ty z televize na vlastní kůži.
Cena 3 200 Kč
Let stíhačkou F16
Simulátor bojového letadla
Cena 1 950 Kč
Vyhlídkový let Beskydy
Ostrava Mošnov
Cena 2 800 Kč

LETADLA

Pilotní moudra
Teď když jsme se naučili létat v povětří jako ptáci a potápět se jako ryby, zbývá už jen jediné: Naučit se žít na zemi jako lidé. :-))
Když je vše v pořádku, asi jste něco přehlédli.
Dražší koníček než letectví je už jen kosmonautika.
Je lépe být na zemi a závidět těm, co jsou ve vzduchu, než být ve vzduchu a závidět těm, co jsou na zemi.


Napsali jste nám


Jana D.: Létání je skvělý způsob na odreagování se. Vyhlídkový let letadlem jsem si moc užila.
Zdeněk M.: Děkuji za tento zážitek, který moje očekávání předčil. Velmi oceňuji vstřícný přístup pilota.
Jan P.: Vyhlídkový let jsme si náležitě užili. Musím pochválit příkladnou komunikaci s vámi.
Jiří A.: Let letadlem z Prahy nás nadchl. Vidět Karlštejn a Velkou Ameriku z ptačí perspektivy je úžasný zážitek. Doporučuji všem.
Markéta B.: Vyhlídkový let z Brna jsme dali jako dárek našim rodičům. Viděli svůj dům z výšky a let si moc užili. Prý by klidně letěli ještě jednou:)
Mirek O.: Vše klaplo, jak bylo domluveno. Let letadlem si brzy zopakujeme, určitě jsme u vás nebyli naposled.
Dáša K.: Ačkoliv mám strach z výšek, vyhlídkový let jsem si užila. Největší dík patří pilotovi.
Oto B.: Přítelkyně byla z letu letadlem nadšená. Děkujeme vám za krásný zážitek. Jen tak dál!
Martin J.: Děkuji vám za bezkonkurenční zážitek pilotem letadla na zkoušku. To, že mi někdy někdo dovolí pilotovat letadlo, o tom se mi vždy jen zdálo a nevěřil jsem, že by se mi to mohlo někdy splnit. Díky!
Roman V.: Svému synovi jsem koupil zážitek pilotování letadla a byl nadšený, asi z něj bude pilot! :)
Hana S.: Vyhlídkový let letadlem Pálava se mi moc líbil, počasí nám přálo, pilot byl velmi sympatický a celá organizace proběhla na jedničku. Díky!
Dana T.: Vyzkoušela jsem pilotovat letadlo na letišti v Benešově. Moc mě to nadchlo, přemýšlím teď o tom, že si udělám pilotní průkaz. Létání je opravdu návykové.
Láďa C.: Zážitek pilotem na zkoušku z Prahy jsme darovali našemu synovi. Celý průběh letu si moc pochvaloval a byl spokojený. Jen by teď pořád chtěl létat :-D
Josef G.: Vyhlídkový let Beskydy jsem si moc užil, přestože první domluvený termín mi byl z důvodu špatného počasí zrušen. Druhý pokus klapl se vším všudy.
Monika L.: Babičce jsme koupili vyhlídkový let na Karlštejn. Sice se ze začátku bála, ale z letadla vystupovala nadšená. Děkujeme, že jste nám pomohli splnit její přání letět letadlem.
Helena P.: Let letadlem jsem si užila já i můj přítel. Pilot byl sympatický, počasí na jedničku, trasu letu jsme si mohli sami zvolit. Moc se nám to líbilo. Určitě s vámi ještě někdy poletíme.

Garantujeme vaši 100% spokojenost

Pokud se rozhodnete zážitek vrátit do 30 dnů
od zakoupení, vrátíme vám peníze. Více...

Specialista na Letecké zážitky.cz

Buďte s námi v kontaktu:

Napsali o nás

Impuls    MF Plus    Hospodářské noviny    Svět    Deník    E15    Aeroweb    Týden.cz