Už s námi letělo 4 379 lidí

Specialista na letecké zážitky. Jsme piloti a milujeme létání :))

Zákaznická linka +420 777 920 255 | POUKAZ OBDRŽÍTE DO 5 MINUT

Lety vrtulníky


Let vrtulníkem se prostě musí zažít! Dá se to srovnat zase pouze k letu vrtulníkem.

Vyhlídkové lety

Ceny od 2 750 Kč (18 zážitků)

Pilotem na zkoušku

Ceny od 7 900 Kč (12 zážitků)

Letecké simulátory

Ceny od 1 490 Kč (2 zážitky)

Akrobatický let

Ceny od 2 950 Kč (1 zážitek)


Vyhlídkové lety vrtulníkem

Můžete si vybrat z nejhezších tras, které jsme připravili nebo si naplánovat trasu vlastní. Vyhlídkový let vrtulníkem je zcela něco jiného, než jste mohli zažít třeba s letadlem. Vrtulník může přistávat a vzlétat kolmo vzhůru jako nebeský výtah. Za letu je možné se zastavit a prohlédnout si jakýkoliv objekt zájmu v klidu a různé výšky. Pokud jste možnosti helikoptéry ještě nikdy nevyzkoušeli, pojďte do toho. Stojí to opravdu zato. Vyhlídkové lety vrtulníkem můžete letět z letiště Sazená, které je kousek od Prahy, Hradce Králové, Brna nebo Mladé Boleslavi nebo Roudnice nad Labem .


SIMULÁTORY VRTULNÍKŮ

Pohyblivý simulátor vrtulníku Schweizer 269c a pohyblivý simulátor vrtulníku CH7 Kompress

Pokud si netroufáte do skutečného vrtulníku, vyzkoušejte si nejprve let na pohyblivém simulátoru Schweizer 269c nebo na pohyblivém simulátoru vrtulníku CH7 Kompress a pak vám už nic nebude bránit vrhnout se do opravdového stroje.


Pilotem vrtulníku na zkoušku

Splněný sen mnoha kluků je nyní na dosah. U tohoto zážitku se stanete skutečným pilotem vrtulníku a vyzkoušíte si, jaké to je pilotovat helikoptéru. Dozvíte se také mnoho zajímavých informací, které musí každý vrtulníkový pilot znát. Není už mnoho lepších dárků pro chlapa než je tento :-) Pilotem na zkoušku vrtulníku můžete absolvovat na letišti Sazená, které je kousek od Prahy, Hradce Králové, Brna nebo Mladé Boleslavi, či Roudnici nad Labem . Pilotovat můžete buď dvoumístný vrtulník Robinson R22 nebo čtyřmístný vrtulník Robinson R44.


Pro adrenalinové nadšence je ideální adrenalinový let vrtulníkem!

Obyčejný vyhlídkový let vrtulníkem vám připadá moc nudný? Pak ta správná volba pro vás je adrenalinový let vrtulníkem. Tento let létáme na letišti v Sazené, pár kilometrů od Prahy, moderním vrtulníkem Robinson R44.Při tomto adrenalinovém letu uvidíte, co všechno dokáže vrtulník.


Romantický let vrtulníkem pro 2 zamilované

Romantické lety ať už letadlem nebo vrtulníkem patří mezi velmi oblíbené zážitky. Romantické lety jsou vhodným darem například pro novomanžele jako svatební dar, nebo jakýkoliv zamilovaný pár, který si chce snést modré z nebe :) Nejednou jsme zažili během letu žádost o ruku :) a i na to jsou naši piloti připravení! Jsme rádi, že můžeme být součástí takových velkých věcí, jako je právě žádost o ruku. Romantický let vrtulníkem pořádáme na letišti Sazená, Hradec Králové, Mladá Boleslav , Brno - Tuřany nebo Roudnice nad Labem.Nejprodávanější zážitky a aktuální SLEVY

Pilotujte opravdové letadlo!
Hledíte stále k obloze?
Cena jen 2 550 Kč
Vyhlídkový let Beskydy
To nejkrásnější z Beskyd
Cena 2 890 Kč
Let balónem
Opravdová romantika
Cena 3 950 Kč
Let vrtulníkem
Skvělá cena za takový zážitek
Cena 2 290 Kč
Akrobatický let
Neskutečný adrenalin
Cena od 1 850 Kč
Simulátor letadla ATR
Kapitánem dopravního letadla
Cena 1 960 Kč
Seskok padákem
Zážitek volného pádu
Cena od 3 800 Kč
Pilotem vrtulníku
Řídit skutečný vrtulník?
Cena 7 600 Kč
Univerzální poukaz
Pokud se nemůžete rozhodnout
Cena 100 Kč
Vyhlídkový let Pálava
to nejkrásnější z Moravy
Cena 2 890 Kč
Paragliding tandem
Pro dobrodružné povahy
Cena 2 800 Kč
Pilotem na zkoušku
Z 15 letišť po ČR
Cena od 1 950 Kč

VRTULNÍKY

Létání s vrtulníky má své kouzlo:
Vrtulníky nemohou samy od sebe létat. Létají proto, že jsou tak ošklivé, že je sama země odpuzuje.

Napsali jste nám


Michal D.:Let vrtulníkem nad Brněnskou přehradou nás uchvátil! Nezapomenutelný zážitek, moc děkujeme.
Petr N.:Pilotování vrtulníku není žádná legrace! Člověk se u toho pěkně zapotí, ale ten zážitek za to stojí! A kdo může říct, že řídil vrtulník? :)
Karolína T.: Let vrtulníkem z Hradce dopadl přesně podle mých představ. Pilot byl velmi sympatický a na cokoliv jsem se zeptala, tak mi ochotně odpověděl.
Martina A.: Vyhlídkový let vrtulníkem jsem dostala jako dárek od přítele k narozeninám. Užila jsem si to, i když jsem se ze začátku docela bála :)
Romana L.: Dala jsem svému manželovi zážitek pilotem vrtulníku na zkoušku a teď mě každý den vypráví o tom, jak chce být pilot. Tak nevím, jestli vám mám děkovat nebo ne :))
Jirka A.: Vyhlídkový let vrtulníkem z Brna byl úžasný. Skvělá organizace, parádní počasí, sympatický pilot, moderní vrtulník a bezpečný let!
Marek C.: Let vrtulníkem byla moje premiéra a doufám, že to nebylo naposled! Moc jsem si to užil.
Vladimír B.: Vyhlídkový let vrtulníkem na Říp byl fajn, nemám co vytknout. Příště zkusím pilotování vrtulníku.
Lukáš D.: Let vrtulníkem byl pro mě neskutečný zážitek, chválím organizaci i pilota. Vše předčilo moje očekávání.Děkuji.
Jana S.: Romantický let vrtulníkm jsme dostali jako svatební dar. Letěli jsme z Hradce Králové a bylo to vynikající! Celý let jsme si moc užili.
Dan P.: Nevěřil jsem, že fakt budu moct pilotovat vrtulník. Bylo to skvělý, i když mi to moc nešlo, ale pilot byl velmi trpělivý a ochotně mi vše vysvětloval.

Garantujeme vaši 100% spokojenost

Pokud se rozhodnete zážitek vrátit do 30 dnů
od zakoupení, vrátíme vám peníze. Více...

Specialista na Letecké zážitky.cz

Buďte s námi v kontaktu:

Napsali o nás

Impuls    MF Plus    Hospodářské noviny    Svět    Deník    E15    Aeroweb    Týden.cz