Už s námi letělo 4 379 lidí

Specialista na letecké zážitky. Jsme piloti a milujeme létání :))

Zákaznická linka +420 777 920 255 | POUKAZ OBDRŽÍTE DO 5 MINUT

Let na padáku


Tandemový let na padákovém kluzáku nebo tandemový seskok padákem jsou zážitky plné adrenalinu, které jsou vhodné jako dárek pro všechny, kteří milují vzrušení. Dárkový poukaz obdržíte do 5 minut od objednání.

Paragliding

Ceny od 2 800 Kč (2 zážitky)

Seskok padákem

Ceny od 1 690 Kč (16 zážitků)


Tandemový seskok jako dárek!

Tandemové seskoky jsou ideálním tipem na dárek pro vaše blízké, kteří rádi dělají šílené věci :-) Uvidíte, že po absolvování tandemového seskoku nebudou mluvit o ničem jiném, budou plní dojmů a zážitků a hlavně - budou chtít skočit podruhé a vy tudíž nemusíte vymýšlet dárek k dalším narozeninám...:-) Dárkový poukaz vám pošleme v hezké dárkové krabičce.


Tandemový seskok padákem

Seskok padákem z letadla neboli tandemový seskok - už ta představa je vzrušující. A to až budete stát u dveří letícího letadla a rozsvítí se zelené světlo…. To si to teprve užijete. Možná budete s výskokem do volného prostoru chvíli váhat, ale jakmile se odhodláte, začne vám do žil proudit koňská dávka adrenalinu. Volný pád je tak vzrušující a euforický pocit, že zapomenete na okolní svět a budete vnímat jen a pouze svoje vlastní štěstí. A proto uděláme i takovou šílenou věc, jakou je seskok z letadla.


Tandemový seskok padákem z 6 000m!!!

Tandemový seskok z výšky 6km? To je teprve mazec! Tento bláznivý zážitek můžete vyzkoušet na letišti v Klatovech! Jediné letiště v ČR, kde se dá skákat padákem z 6 000m. Uvidíte, že to fakt stojí za to! Doporučujeme těm nadšencům, kteří už mají za sebou alespoň jeden tandemový seskok z 4 000m.


Samostatný seskok padákem IAFF

Chcete si skočit padákem sami, bez instruktora? Není problém! Samostatný seskok padákem je parádní zážitek pro ty, kteří už absolvovali tandemový seskok a chtějí něco víc! Samostatný seskok padákem můžete absolvovat například na letišti v Příbrami, na letišti v Mostě, nebo nebo na letišti v Klatovech.Aktuálně nejprodávanější zážitkové dárky

Simulátor letadla
Řízení dopravního letadla
Cena 1 960 Kč
Pilotní průkaz
Splňte někomu dneska sen!
Cena 9 900 Kč
Tandemový seskok
Skvělá cena
Cena 3 800 Kč
Pilotem na zkoušku
Nejprodávanější akce
Cena 4 600 Kč

Řízení UL letadla
Hledíte stále k obloze?
Cena 1 590 Kč
Vyhlídkový let Praha
Nejžádanější trasa letu
Cena 1 990 Kč
Let balónem Karlštejn
Opravdová romantika
Cena 4 200 Kč
Co umí vrtulník
Adrenalinový zážitek
Cena 2 950 Kč

Akrobatická sestava
s reprezentantem ČR
Cena 8 600 Kč
Letecké katastrofy
Ty z televize na vlastní kůži.
Cena 3 200 Kč
Let stíhačkou F16
Simulátor bojového letadla
Cena 1 950 Kč
Vyhlídkový let Beskydy
Ostrava Mošnov
Cena 2 800 Kč

PADÁKY


Jen parašutisté vědí, proč ptáci zpívají….
Nebojte… Za celou dobu co prodávám záložní padáky, jsem ještě neměl jedinou reklamaci.


Napsali jste nám


Karel J.: Větší adrenalin jsem fakt nezažil, díky moc!
Monika N.: Máte pravdu, že tandemový seskok je návykový, už jsem skákala třikrát a pokaždé je to ještě lepší.
Jiřina L.: Na letišti v Příbrami jsou opravdoví profíci, skákání s nima je radost.
Tomáš S.: Ten volný pád je fakt něco, to jsem ještě nezažil. Seskok z letadla jsem si zamiloval a příště zkusím samostatný seskok!
Aneta Z.: Tandemový seskok jsme s kámoškama skákaly v rácmi rozlučky se svobodou, strašně jsem se bála, ale bylo to super.
Jitka O.: Myslela jsem, že mi strach nedovolí z letadla skočit, ale překonala jsem sama sebe a byl to zatím nejlepší zážitek v životě :)
Mirka D.: Úžasný, fakt moc děkuju. Organizace i lidi na letišti byli moc fajn. A nejvíc nejlepší byl samozřejmě tandem pilot :)) Díky!
Pepa F.: Když jsem dostal jako dárek tandemový seskok, byl jsem trošku zděšený, ale musím říct, že to fakt stojí za to! Doporučuju!
Dita M.: Podruhý jsem se narodila :-D Ne, bylo to skvělýýýý!
Arnošt R.: Tandemový seskok jsme si moc užili já i můj syn, je super, že mohou skákat i děti!
Jana D.: Seskok padákem byl tou nejbláznivější věcí, co jsem kdy v životě udělala a díky za to, bylo to fantastický!
Radim M.: Tandemový seskok jsem dostal od přítelkyně k výročí - vypadalo to tal, jakože se mě chce zbavit :-D Ale nakonec skočila se mnou a moc jsme si to užili a máme na co vzpomínat.
Alena P.: Chci skočit znovu, bylo to boží. Nejde to slovy popsat, tandemový seskok si určitě musíte vyzkoušet na vlastní kůži.
Adéla R.: Seskok padákem z letadla byl fakt zážitek na celý život. Sice jsem se strašně bála, ale po přistání na zem jsem chtěla hned znovu do letadla.
Michal I.: Tandemový seskok určitě doporučuji všem milovníkům adrenalinu! A hlavně je super, když si k tomu necháte natočit video. Koukám se na něj pořád dokola a nemůžu uvěřit tomu, že jsem fakt skočil.
Franta S.: Tandemovýho seskoku jsem se bál jak čert kříže. Jakmile jsem ale přijel na letiště v Příbrami, vše ze mě spadlo. Je tam skvělý kolektiv lidí, který vás hned pozitivně naladí a veškerý obavy hodíte okamžitě stranou. Fakt jsem si to s nima moc užil.

Garantujeme vaši 100% spokojenost

Pokud se rozhodnete zážitek vrátit do 30 dnů
od zakoupení, vrátíme vám peníze. Více...

Specialista na Letecké zážitky.cz

Buďte s námi v kontaktu:

Napsali o nás

Impuls    MF Plus    Hospodářské noviny    Svět    Deník    E15    Aeroweb    Týden.cz