Už s námi letělo 4 369 lidí

Specialista na letecké zážitky. Jsme piloti a milujeme létání :))

Zákaznická linka +420 777 920 255 | POUKAZ OBDRŽÍTE DO 5 MINUT

Letecké simulátory a trenažery


Let na simulátoru je skvělý dárek pro nadšence do létání

Dopravní letadla

Vrtulníky

Stíhačky

Simulátor dopravního letadla Simulátor vrtulníku Simulátor stíhačky

Pohyblivá nebo pevná základna kabiny simulátoru?

Ty nejlepší simulátory letadel používají při simulaci letu pohyblivou základnu. Kabina simulátoru je umístěna na silných hydraulických nohách, které hýbou kabinou dle situace za letu a vyvolávají autentický pocit zrychlení letadla na dráze, v zatáčkách, na přistání nebo při manévrech. Ne nadarmo mají tyto kabiny i pytlíky pro naše piloty. :-)


Srovnání leteckých simulátorů v ČR

Pro vaši rychlou orientaci a srovnání jsme připravili přehled základních parametrů simulátorů v naší nabídce.

  Simulátor Lokalita Pohyb Certifikace Pocit reality Délka letu Cena
1. Boeing 737 Praha Ruzyně Plně pohyblivý ANO 9/10 20 min. 5 950 Kč
2. Airbus A320 Praha Ruzyně Plně pohyblivý ANO 9/10 1 h 15 900 Kč
3. ATR 42/72 Praha Ruzyně Pevná základna ANO 6/10 20 min. 1 960 Kč
4. ULT 28 Praha Plně pohyblivý ANO 7/10 1 h 4 900 Kč
5. Airbus A320 Praha Pevná základna NE 6,5/10 30 min. 2 690 Kč
6. Boeing B737 Břeclav Pevná základna NE 6/10 30 min. 2 750 Kč
7. DC - 9 Liberec Pevná základna NE 6/10 1 h 3 800 Kč
8. L - 410 Turbolet Ostrava Pevná základna ANO 6/10 30 min. 2 550 Kč
9. Piper Seneca Benešov Pevná základna ANO 6/10 1 h 3 350 Kč
10. Beechcraft Hradec Králové Pevná základna ANO 6/10 1 h 3 800 Kč
11. Airbus A320 Praha Smíchov Pevná základna NE 5/10 15 min 1 650 Kč
12. Messerschmitt Praha Pevná základna NE 5/10 45 min. 1 950 Kč
13. Schweizer Praha Pohyblivá základna NE 5/10 45 min. 1 490 Kč
14. CH7 Kompress Praha Pohyblivá základna NE 5/10 45 min. 2 150 Kč
15. Letecké katastrofy Praha Pevná základna NE 6,5/10 75 min. 4 490 Kč

Vysvětlivky: Certifikace udává, zda je trenažer certifikován pro výcvik skutečných pilotů nebo zda se jedná o zážitkový simulátor pouze pro veřejnost. Z hlediska kvality simulace a provedení není toto kriterium nijak směrodatné. Pocit reality je naše subjektivní porovnání jednotlivých simulátorů.


NOVINKA - simulátor dopravního letadla nyní i v Mošnově

Novinka pro všechny milovníky létání, kteří žijí na Moravě. Nabízíme nově simulátor dopravního letadla na letišti v Mošnově! Jedná se o skvělý stroj české výroby, Let L - 410 Turbolet.


NOVINKA - simulátor letadla nyní i v Liberci

Do naší nabídky leteckých zážitků jsme zařadili nový simulátor skvělého stroje McDonnell Douglas DC-9. Toto dopravní letadlo jistě každý zná z fotografií, ale kdo v něm někdy letěl? U nás si ho můžete dokonce vyzkoušet i pilotovat! Nabízíme celých 60 minut letu za skvělou cenu 3 800Kč.


Letecké katastrofy

Na leteckém simulátoru dopravního letadla Airbus A320 si můžete vyzkoušet roli pilota, který se během letu dostane do krizové situace. Na výběr máte z několika možných krizových situaci, jako je například: vysazení motoru během letu, únik paliva, dekompresi v kabině, požár na palubě letadla, atd.


Letecké simulátory jsou skvělým tipem na dárky!

Potěšte svého partnera, bratra, taťku, dědečka, strýčka nebo kamaráda. Darujte poukaz na letecký simulátor. Naše nabídka simulátorů je velmi pestrá - od simulátoru dopravního letadla, přes stíhačku až k vrtulníku. Pokud si nevíte rady, zavolejte a rádi vám poradíme :)


NOVINKA NA MORAVĚ - Simulátor dopravního letadla Boeing 737NG

Máme pro vás skvělou novinku! Ode dneška si můžete vyzkoušet pilotovat dopravní letadlo Boeing 737NG i na Moravě! Nový simulátor Boeing B737 se nachází mezi Brnem a Břeclaví a věříme, že tímto zážitkem potěšíme všechny Moraváky, kteří milují letadla!


Letecký simulátor Airbus A320 - nevíte který vybrat?

Pokud máte doma malého nadšence, třeba budoucího pilota, určitě mu uděláte radost zakoupením 15 minutového zážitkového letu na simulátoru A320. Let si samozřejmě můžete libovolně prodloužit! Pokud máte doma velkého nadšence, který o létání něco málo ví, doporučujeme let na simulátoru A320 za úžasnou cenu.. A pokud si chcete vyzkoušet vyřešit krizové situace, připravili jsme pro vás zážitek s názvem Letecké katastrofy. Pojďte s námi létat na simulátoru letadla Airbus A320!


Zážitkový simulátor stíhačky Messerschmitt nebo simulátory vrtulníků

Zážitky pro chlapy, kteří se stále cítí jako kluci nebo se chtějí do klučičích let vrátit a pořádně se vyblbnout :) simulátor stíhacího letadla Messerschmitt nebo pohyblivý simulátor vrtulníku Schweizer nebo pohyblivý simulátor ultralehkého vrtulníku CH7 Kompress navíc s 3D brýlemi na očích! Dámy, ženy, manželky, milenky - to bude ten pravý dárek pro vašeho chlapa na odreagování se!


Máte to do Prahy daleko? Nevadí, simulátor letadla máme i v Hradci Králové, v Mošnově, v Liberci a v Benešově!

Pokud se vám nechce cestovat až do Prahy, máme pro vás v nabídce letecký simulátor Piper Seneca v Benešově nebo simulátor letadla Beechcraft v Hradci Králové. Oba simulátory jsou certifikované pro výcvik pilotů a zaručujeme vám, že let si opravdu užijete. Navíc si s sebou můžete vzít ještě jednoho člověka do kokpitu! Další simulátor pro mimopražské máme nově i v Liberci a to simulátor dopravního letadla McDonnell Douglas DC-9. Další novinkou je certifikovaný simulátor letadla L - 410, který si můžete užít na letišti v Mošnově.


Nejlepší zážitek z řízení dopravního letadla Airbus A320

Pohyblivý letecký simulátor Boeing 737 nebo Airbus 320 na Ruzyni jsou to nejlepší, co v ČR máme.

Jsou to sofistikované stroje, které věrně simulují chování letadla za letu a při jejich řízení máte stejné pocity, jako piloti při skutečném letu. Včetně toho, že se vám může udělat nevolno :-) Pokud jste někdy snili o tom řídit dopravní letadlo, pak je simulátor velice rychlá cesta, jak si tento sen splnit. Aktuálně je na simulátor Boeing výrazná sleva - nyní pouze za 5 950 Kč


Právě probíhající akce. Simulátor letadla ATR nyní za neuvěřitelně nízkou cenu 1 960 Kč

Na této akci nyní ušetříte téměř polovinu peněz. Nabídka platí pouze pro 30 prvních klientů.


AKCE: Plně pohyblivý profesionální simulátor Boeing 737 na Ruzyni za pouhých 5 950 Kč

Pokud hledáte pro své blízké opravdu ten nejlepší dárek, který ocení každý chlap, máte možnost nyní tento zážitek pořídit za velmi nízkou cenu. Simulátor je určen zejména pro výcvik pilotů ČSA a ostatních evropských aerolinií. Prostě super zážitek. Podívejte se, co všechno můžete zažít...

Simulátor Boeing

Na všech ostatních simulátorech si vyzkoušíte pouze simulátor. Ale na tomto si vyzkoušíte řízení skutečného dopravního letadla. Jak jinak říct, že to je prostě to nejlepší :-)Aktuálně nejprodávanější zážitkové dárky

Simulátor letadla
Řízení dopravního letadla
Cena 1 960 Kč
Pilotní průkaz
Splňte někomu dneska sen!
Cena 9 900 Kč
Tandemový seskok
Skvělá cena
Cena 3 800 Kč
Pilotem na zkoušku
Nejprodávanější akce
Cena 4 600 Kč

Řízení UL letadla
Hledíte stále k obloze?
Cena 1 590 Kč
Vyhlídkový let Praha
Nejžádanější trasa letu
Cena 1 990 Kč
Let balónem Karlštejn
Opravdová romantika
Cena 4 200 Kč
Co umí vrtulník
Adrenalinový zážitek
Cena 2 950 Kč

Akrobatická sestava
s reprezentantem ČR
Cena 8 600 Kč
Letecké katastrofy
Ty z televize na vlastní kůži.
Cena 3 200 Kč
Let stíhačkou F16
Simulátor bojového letadla
Cena 1 950 Kč
Vyhlídkový let Beskydy
Ostrava Mošnov
Cena 2 800 Kč

SIMULÁTOR


V každém hollywoodském filmu zvládne přistát s Boeingem 737 leckterá blondýna. To zvládnete přece taky :-)))
Někdy vám říkáme. V klidu. Je to jenom simulace. Nesedíš v reálném letadle a můžeš to rozbít kolikrát chceš, fakt odejdeš po svých. Ale nefunguje to :-).
Jestli ta simulace letu byla opravdu reálná, zjišťujeme jednoduše podle počtu pytlíků, které se naplnily. Nekecám. Fakt! Máme je schované :-)).
Tak, jak se vám to líbilo?
Tomáš S.: Zážitek na simulátoru ATR předčil moje očekávání. Můžu všem jen doporučit!
Hana a Oldřich S.: Akci na pohyblivém simulátoru jsme si opravdu užili a byl to pro nás nevšední zážitek.
Tomáš P.: Na akci na trenažéru nikdy nezapomenu. Skvělý přístup pana instruktora.
Eva P.: Zážitek na pohyblivém simulátoru B737 proběhl skvěle. Líbil se mi jak samotný průběh, tak i přístup, ochota a srozumitelné pokyny pana kapitána.
Martin P.: Stále nemohu uvěřit, že jsem přistál s Boeingem B737.
Pavel K.: Zážitek rozhodně stál za to a velmi sem si jej užil. Rozhodně budu mít krásnou vzpomínku a mohu všem jen vřele doporučit.
Vladimír K.: Jako fanda letadel a létání jsem si to určitě užil, i když napoprvé by na mě cestující v ATR asi v dobrém nevzpomínali :)
Luboš K.: Všechno bylo naprosto v pořádku. 100% spokojenost s organizací, osobním přístupem i mým výkonem, takže pro všechny velká pochvala.
Kateřina P.: Vše proběhlo v naprostém pořádku a simulátor jsme si užili. Velký zážitek má i náš osmiletý syn.
Milan H.: Letecký simulátor Airbusu jsem si moc užil, chválím hlavně pana instruktora, který mi všecko vysvětlil a s pilotováním mi pomáhal, protože jsem na takovém leteckém simulátoru byl poprvé. Díky.
Magda D.: Simulátor vrtulníku byl pro mého syna skvělým zážitkem. Instruktor velmi trpělivý a celý zážitek probíhal bez komplikací.
Pavel S.: Daroval jsem si let na simulátoru stíhačky Messerschmitt a úplně jsem si to užíval, jako malý děcko. Děkuju, že jste mi umožnili vrátit se zpět do dětských let a užít si fajn let v simulátoru stíhačky.
Julie R.: Pohyblivý simulátor B737 nemá konkurenci! Bylo to jako kdybych opravdu seděla v Boeingu a letěla na dovolenou. Tady jsem si navíc mohla zkusit i pilotovat a bylo to skvělé!
Marek P.: Na letišti v Hradci jsem si zalétal na simulátoru letadla Beechcraft a musím říct, že to bylo skvělé! Profi přístup instruktora, jen let by mohl být delší! Asi si budu muset udělat piloťák :)
Roman N.: Celý zážitek letu na simulátoru jsem si velmi užil, vyzkoušel jsem si přistání na dvou letištích a i když mi to nešlo úplně tak, jak jsem si představoval, tak to byl skvělý zážitek a určitě si ho někdy objednám znovu. Děkuji.
Nika B.: Ha a pak že je létání na simulátorech jen pro chlapy! Já jsem si to naopak moc užila a kdo může říct, že pilotoval Airbus A320?! :-P
Michal L.: Letecký simulátor B737 v Němčičkách byl fajn. Navíc tam mají i vinný sklípek, takže perfektní výlet, který určitě doporučuji.
Petr O.: Zážitek na který se nazpomíná! Simulátor letadla ATR mě uchvátil, příště zkusím ten simulátor Boeing, jak nabízíte.
Josef R.: Letecký simulátor v Benešově byl moc fajn. Užil jsem si to a vřele doporučuji.
Kateřina K.: O letadla jsem se nikdy moc nezajímala, letecký simulátor jsem dostala od přítele, abych se přestala bát, když letíme na dovolenou. A musím říct, že mi to opravdu pomohlo odbourat strach a teď létám s radostí :-)
Robert F.: Zážitek na leteckém simulátoru Airbus doporučuji všem, kteří si chtějí vyzkoušet pilotovat velké letadlo.
Adam L.: Letecký simulátor dopravního letadla splnil všechna moje očekávání, celý zážitek od rezervace termínu až po samotnou realizace proběhl bez chyby.
Martin O.: Nejvíc nejlepší zážitek na simulátoru letadla Airbus A320.
Jana D.: Zážitek na leteckém simulátoru letadla Boeing 737 na Ruzyni byl super, chválím a zdravím pana instruktora!

Garantujeme vaši 100% spokojenost

Pokud se rozhodnete zážitek vrátit do 30 dnů
od zakoupení, vrátíme vám peníze. Více...

Specialista na Letecké zážitky.cz

Buďte s námi v kontaktu:

Napsali o nás

Impuls    MF Plus    Hospodářské noviny    Svět    Deník    E15    Aeroweb    Týden.cz